2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هه زبون منم می سوزه و شکاف برداشته از خودم ویتامین 12bزدم گفتم شاید از کمبود ویتامین باشه خلاصه چن روزه همه جای بدنم میخاره دیگه دیونه شدم

دیروز رفتم دکتر گفت قربونت التهاب داره گفت بادوم و تخمه شور خوردی اینطوری شده غذاهای اسیدی و پرتقال اینا نخور

خارشمم که گفت به امپول حساسیت کردی

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
هه زبون منم می سوزه و شکاف برداشته از خودم ویتامین 12bزدم گفتم شاید از کمبود ویتامین باشه خلاصه چن ر ...

منم باید برم دکتر آزمایشم که چیزی نبود شاید از ویتامین  b باشه منم ترک داره و میسوزه‍ بدنمم درد میکنه فکر کنم همون ویتامین باشه،مرسی عزیزم 😍

❤❤ پرسپولیس❤❤ سروره استقلاله 666...😂😂
2738
منم باید برم دکتر آزمایشم که چیزی نبود شاید از ویتامین  b باشه منم ترک داره و میسوزه‍ بدنمم درد ...

خواهش میکنم عزیزم منم باید برم آزمایش بدم دکتر ننوشت ولی میگم شاید دلیلش یه چی، دیگه باشه بیشتر از زبون این خارش پدرم و در اورده

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟