2737
2734

من چون ابروم قاب کرده بودم بعدش نخواستم لیزر کردم ابروهام کلا سوخت،دوماه پیشم رفتم یه ارایشگاهی خلاصه رید تو ابروم الان اصلا در نمیاد دستش بشکنه ک چقد حرص خوردم،روغن کرچک و خرگوشک گرفتم ببینم تا یکی دوماه دیگه جواب میده یا ن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
شما نتیجه گرفتید؟ میشه بگید چجوری استفاده کردین؟ 

اره قبلا استفاده كردم 

خوبه 

مايع هست 

با گوش پاك كن ميزني به ابروهات موقع خواب 

خواهرم موقع بارداري ابرو هاش ريزش گرفت 

يه شب خرگوشك ميزد 

يه شب هم سير رنده ميكرد 

اب سير رو ميزد به ابروهاش 

خرگوشك وقتي از حمام اومدي  موهات رو خشك كردي 

براي مو  ي سر هم خوبه بزني 

بازخواهرمن خرگوشک میزد تاثیری نداشت 

سیر و وازلین خیلی بهتربودن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

روغن کرچک،سیاه دونه هم خوبه

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
عزیزم به مدت چهل روز روغن کرچک بزن ب ابروهات  توی این مدت هم نه مداد بکش نه رنگ کن نه تمیزشون ک ...

روغن کرچک یکم چسبنده؟

برای آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیری خودم همسرم تو زندگیم لطفا ی صلوات بفرست ،،برای عاقبت بخیری هم دیگه هممون برا هم دعا کنیم،حاجتت روا ان شاالله،امام حسین کمکمون کنه بحق عزیزای دلش ومیوه های دلش
2706