2737
2734

سلام من الان چند ماهه پریودم بهم ریخته همش 20 تا 30 روز تاخیر دارم رفتم دکتر برام سنوگرافی رحم و تخمدان نوشت که کاملا نرمال بود به دکتر که نشون دادم گفت درسته نرمال نشون داده ولی احتمال زیاد تنبلی تخمدان داری و برام یه مدل قرص ضد بارداری و 100 تا متفورمین نوشت که هنوز نخوردم من اصلا قصد بارداری ندارم ولی میخوام پریودم منظم بشه برای درمانش چیکار کنم همون قرصا رو بخورم یا روش گیاهی یا بهتری ام هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب که همه چی نرمال بوده با وجود تاخیر زیاد. متفورمین خیلی خوبه برای تخمدانها

البته سنوگرافی معمولی بود نه واژینال حتی دکتر سونوگرافه هم بهم گفت نرماله مشکلی نداری 

2731
من ام همه چیم نرمال ولی،تنبلی دارم متفورمین اگه لاغری نخور رو من اثر،بد داشت چوب شدم

من کمبود وزن شدید دارم تازه الان یکم اشتهام زیاد شده مامانمم بهم گفت بخوری بی اشتها میشی ولی از طرفیم بهم خوردگی پریودم اعصابمو خورد کرده

من متفورمین میخورم. تنبلی دارم دکترم گفته پریودام کلا منظمه نمیدونم چرا پس تنبلی دارم نمیدونمم خوبه ...

من دختر داییم پلی کیسته متفورمین میخوره ولی خب اون وزنش بالاست من خیلی لاغرم

من کمبود وزن شدید دارم تازه الان یکم اشتهام زیاد شده مامانمم بهم گفت بخوری بی اشتها میشی ولی از طرفی ...

متفورمین سوخت وسازتو آنقدر،بالا میبره ک میسوزنی وزنت میاد پایین.من سری دوم ک رفتم متفورمینو گفت اصلا نخور گفت خودت نفهمیدیهیچیت نمونده

2738
متفورمین سوخت وسازتو آنقدر،بالا میبره ک میسوزنی وزنت میاد پایین.من سری دوم ک رفتم متفورمینو گفت اصلا ...

پس برم سراغ درمان طبیعی من بیشتر از اینش ترسیدم که نوشته بود اگه درمان نشه ممکنه باعث دیابت یا سرطان دیواره رحم بشه

اینو خوردم منم ایرانیه.اگه هزینشو داری از،خارجیا بگیر.

اره خارجیشو میتونم بخرم ولی اینقدر این قرصا عوارض دارن میترسم سرچ کردم خیلیا با این قرص ریزش مو و جوش صورت گرفتن من همین جوریش ریزش مو دارم 

پس برم سراغ درمان طبیعی من بیشتر از اینش ترسیدم که نوشته بود اگه درمان نشه ممکنه باعث دیابت یا سرطان ...

ببین کلا ک درمان نداره باید سه دور قرص بخوری بعد چند ماه منظمی قرصتو بخور بهترین درمانه من اعتقادی ب،این گیاهیا ندارم جواب بده نیستن 

اره خارجیشو میتونم بخرم ولی اینقدر این قرصا عوارض دارن میترسم سرچ کردم خیلیا با این قرص ریزش مو و جو ...

دیان خوبه اصلا خودش داروی آکنه و جوشه.ببین ریزش و جوشات بخاطر تنبلی.تنبلی،خودش آکنه و ریز مو مردانه میاره

2706