2733
2739

خیلیا هستن که نمیتونن نگه دارن حالا یا مامان شدن یا سرکار میرن 

اگه نمیخاید بدید من .من عاشق حیووناممم 

حیوونای بامزه کوچولو مثل همستر . خوکچه .یا پرنده ها طوطی اینا 

فقط واسه سگ و گربه حیف جا ندارم وگرنه عاشق اونام هستم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من یه مرغ مینا دارم سلام میکنه صدای آژیر و صدای قناری هم درمیاره توی خونه هم آزاده ... وقتی هم میریم پارک یا تفریح میبرمش ولی دخترم انقدر خانومه میره دور میزنه عشق میکنه دوباره برمیگرده میشینه روی شونم ... 

الانم باهاش قهرم بیا ببرش 😂

♡ بالاخره یه روز به رویاهام میرسم♡
2740
خب چرا قهری باهاش دلم رفت براش

😂😂 خیلی ب بوی گوشت حساسه دیروز یه بسته گوشت از فریزر دراوردم گذاشتم بیرون که غذا درست کنم ... جای گوشت رو یاد گرفت فهمید توی فریزره چند دیقه بعد که در فریزرو دوباره باز کردم رفت نشست توی فریزر از سرما میییلرررزید هرکاری میکردم بیرون نمیومد اخرش خودش سردش شد اومد بیرون رفت نشست روی شوفاژ😂😂😂

انجمن های واگذاری رایگان حیوانات عضو شید.تو تلگ .رام پره

مامان منم دو تا مینا داره پرو ان و عششششششق!

یکیشون تا میری صدبار بهت سلام میده.احمق بییییشور بیشور هم میگه.سیبا.بیا بیرون.سعییید سسسعیییید.بابا.آهو.تو دزدی دزدی دزدی.دوستت دارم.بوس بده.یعالمه هم صدا در میاره و کلمه های نامفهوم.

اونیکی ببعی میگه.ی بوس بده.مال منه.بده بده من.برو عقب.صدای دزدگیر.

بعد ی مدت عضوی از خانواده میشن.دل کندن غیر ممکن میشه

یدونه جفت واسش بگیر تنهاس     من دوست دارم    

والا بچم عاشق پلوئه😂 منتظرم یه یار از سمت شمال بیاد خاستگاریش باهم برن سر زمین ها برنج شمالی بخورن😂😂😂

2706