2733
2734
عنوان

تعیین جنسیت با جوش شیرین وادرارونمک کسی می دونه درسته یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 45 پست
کاش لطف میکردی انجام میدادی شما الان حنسیت میدونی 

نه هنوز نمیدونم تازه هفته 11ام

جوش شیرین ندارم باید برم بخرم

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا سونو هم دقیق نمیگه  الان شش ماه کم مونده تموم بشه هنوز دقیق نمیدونم

خب تحقیق کن جای خوب برو.بعضی از سونو ها اصلا کارشونو خوب انجام نمیدن

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2731
کف درچه حد من یه لایه خیلی نازک اندازه شاید ۱ میلیمتر کف کرد وحباب داد وجوش رفت کف لیوان 

به هر حال واکنش داده دیگه همونم فکر کنم اگه درست دربیاد دختر باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
یعنی کف کنه دختر نکنه پسر یا برعکس

درسته همون که گفتید 

کف دختره 

و بی واکنش پسر

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
خب همون چند هفته سخته هاااا گذروندنش

خب اینکاراهم فایده نداره فقط امیدوارت میکنه به یه جنس بعدم که رفتی سونو اگه اون جنس نباشه میخوره تو ذوقت

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    
نمک گناه داره،اما کلم و جاریم انجام داد درست دراومد

من امروزانجام دادم 

صورتی مایل ب قرمز شد ک میگن پسره در آیت صورت 

در صورتی ک سونو احتمال دختر داده

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
خب اینکاراهم فایده نداره فقط امیدوارت میکنه به یه جنس بعدم که رفتی سونو اگه اون جنس نباشه میخوره تو ...

نه برام مهم نیست من هر جفتشو دارم ولی ذوق داشتم بدونم این چی میشه 

نه برام مهم نیست من هر جفتشو دارم ولی ذوق داشتم بدونم این چی میشه 

اخی هم دختر داری هم پسر😍

خدا همشونو حفظ کنه