2733
2739
عنوان

بینی

200 بازدید | 24 پست

سلااام بچه ها

دوشنبه میخوام بینی مو عمل کنم تورو خدا بیایین بهم روحیه بدین چند شبه اصلا نمیتونم بخوابم.

اگه خودتون یا اطرافیانتون بینی هاشونو عمل کردن بگین درد بعد عمل چجوریه چه کارهایی باید انجام بدم بعدش مرررسی 

درد خیلی کم و قابل تحمل خیلی ها هم بودن که درد نداشتن 

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای عم مماخ عملی 

درد چندانی نداره بعد عمل چون نیمه بیهوشی 

تا یه هفته گیج ک منگی تقریبا ولی حتما قرصاتو بخور 

انتی بیوتیک و پروفن 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
2728
2740
خوش به حالت که درد نداشتی.از اتاق عمل نترسیدی؟

منکه خیییلی ترسوام برام عادی بود 

رفتارشون باهام عالی بود 

هوشبرام پسرای باحالی بودن 😂😂

قبلشم قرص آرام بخش دادن بهم ک خیلی آروم بودم 

سلام عزیزم من بینیمو عمل کردم.تا یه هفته فقط سوپ و مایعات خوردم تا برم پانسمانشو باز کنم.حدود یک ماه هم به حالت نیم خیز میخوابیدم ینی بین نشسته و خوابیده.چسبشم دوبار رفتم مطب بقیشو خودم عوض کردم تا حدود 2ماه.بعدم دیگه چسب نزدم.نباید تا یمدت شدید عطسه کنی ورزشای سنگین بکنی یه سر شستشو هم بهت میده که هرروز باید بینیتو باهاش بشوری با سرنگ.مسواکم مسواک کودک بگیر که کوچیک باشه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک

اصلن ترس نداره من ۳۵روزه ترمیمی عمل کردم تازه غضروف از گوشم برداشت اصلن درد نداشتم خداروشکر قبل عمل هم خیلی استرس داشتم ولی خدایی خیلی خوب بودالکی ترسیدم

فالله خیرحافظاوهوارحم الراحمین یا خدا من ازتو حاجتمو میخوام