2733
2734
عنوان

توروخدابراآرامش دل داغ دیده خواهرم دعاکنید😭😭😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 80 پست
ميدونم منم مادر جوونم سي سالش بود هممون كوچيك بوديم از دنيا رفت خيليييي سخته ........

الهی بمیرم خدابیامرزدش من ک خالشم بخداداغون شدم خیلی به من تحملش سخته خواهرم چیمیکشه خداا

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ساعت خواب.اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات که چپ کرد و ۱۰ نفر مردن و بیست و چند نفر مصدوم

ببخشيد ايران زندگي نميكنم از اخبارش اطلاعي ندارم ......

😟😟

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
2731
الهی بمیرم خدابیامرزدش من ک خالشم بخداداغون شدم خیلی به من تحملش سخته خواهرم چیمیکشه خداا

نگران نباش خدا خيلي رحيمه به داغ ديده صبرش رو هم ميده ........

کاش دستان خدا پیدا بود تا در آنوقت که بی حوصله و تنهایی و دلت از غم دنیا دریاست بزنی تکیه به آن و بخندی به همه رنج جهان   
خدا صبرش بده خیلی سخته طول میکشه تااروم بگیره عزیزم من دوتا عزیزترین کسامو از دست دادم برادر عزیزم و ...

الهی بمیرم الان شمامیفهمی خواهرم وماروب حرمت دل شکستت براارامش خواهرم دعاکن 😭😭

ای بابا.خوب کی مسئول این قضیه است؟چرا قرص اشتباه بهش دادن؟؟جوونها رو مفت مفت به کشتن میدن.خدا به ماد ...

نمیدونم فقط کمرمون شکست بخداااخداباعث وبانیش ولعنت کنه بیچاره خواهرممم😭😭😭

2706