2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم نگفتم مسخره کنین

ببخشید

باور کنین مسخره نکردم

خب منظورم این بود اسم جالبی نیست

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   
عزیزم نگفتم مسخره کنین

اخه بچه ها برن مدرسه نمیدونم اقتضای سنشونه یا چی. خیلی همو مسخره میکنن.خصوصا اسم ها رو مسخره میکنن. اتفاقا باید اسمی بذاریم نشه مسخرش کرد

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.
اخه بچه ها برن مدرسه نمیدونم اقتضای سنشونه یا چی. خیلی همو مسخره میکنن.خصوصا اسم ها رو مسخره میکنن. ...

کسی که بخواد مسخره کنه، و یاد نگرفته باشه مسخره کردن کار زشتی هست، هر اسمی رو مسخره میکنه پدر و. مادرا باید به بچه ها یاد بدن که نباید اینکار رو بکنن

2738
لطفا اگر خوشتون نمیاد پیشنهاد هم بدین که مثلا چه اسمی بهتره

با عرض احترام

ترنم رو خیلی دوست دارم

اسمایی ک لطیف باشن و معنیشون تو خود اسم باشه بنظرم بهترن نه اسمایی ک مجبور باشی برا پیداکردن معنیشون فرهنگ لغت زیر و رو کنی 

توجه کنید...اگر میتونید برای شفای یه پسربچه 15 ساله صرعی هفت تا حمد  بخونید باشد که خدا به دل پاک شما عزیزان نگاه کنه و دعاتون مستجاب بشه خیلی ممنون   

مثلا دلدار خوب بود اگه با ی چیز بهتر جایگزینش کنین مثلا دلسا یا دلناز یا دلارام