2733
2734
عنوان

پنیر خونگی سایو با دو روش 👌🏻👌🏻😋

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 54 پست

منم به روش مامان بزرگ درست میکنم  

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
عزیزم من وقتی شیر جوش میاد ومیجوشد سرکه بهش اضافه میکنم بعد دوتا قل که خورد زیرش روخاموش میکنم وتو د ...

درسته کاملا👌🏻

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهر من با دستوری که تو کانالتون گذاشتید درست کرد عالی شد

به به نوش جونتون 

منم چند وقته هوس کردم 

شاید امروز شیر بخرم درست کنم 

سایو جان من تاحالا اندازه نگرفتم .گاهی درست میکنم.

یه لیتر شیر چقد پنیر میده؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
سایو جان من تاحالا اندازه نگرفتم .گاهی درست میکنم. یه لیتر شیر چقد پنیر میده؟

منم اندازه نگرفتم 

ولی یک کیلو شیر کم پنیر میده 

حداقل شیر باید سه کیلو باشه

2740
فدات بشم سایو‌جان ادرس کانال . خیلی خوشحالم الان‌پیدات کردم اشپزیم مزخرفه امیدی هس به نظرت؟

خدا نکنه عزیزم 

منم خوشحالم عزیزم 

چرا امیدی نیست 

فقط یکم علاقه حوصله و پشت کار 

Mahtab18704@پیام بده لینک بدم 

آشپزی با سایو( مهتاب اینانلو) ادرس پیج اینستاگرامم

سلام

عزیزم پیج تونو بستید؟

من اینستا ندارم و همیشه اسم و فامیلی تونو میزدم از گوگل میومدم میدیدم پیج تونو و کلی لذت میبردم

الان دیدم بسته ست

موفق باشید عزیزم

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
ی بار پنیر با مایه ماست رو امتحان کنید‌به ازای هر لیتر شیر چهار قاشق ماست که ترجیحا ترش باشه.یعنی ی ...

بیشترم بشه ماست ایرادی نداره.پنیرتون بیشتر میشه.البته مدت زمان بیشتری باید با شعله کم رو گاز بمونه و همش بزنید تا شیر کاملا بی رنگ شه و مواد جامدش همه گوله گوله شه

سلام سایو جان

ببخشید چندتا سوال داشتم

اول اینکه کدوم پنیر خوشمزه تر میشه با سرکه یا ماست ترش ؟یا اصلا در طعمش تفاوتی نیست؟

بعد اینکه توی موردی که گفتین سرکه بزنیم هم میشه مثل مورد ماست ترش از همون آبی که از شیر باقی مونده آب پنیر درست کرد یا نمیشه؟

ممنون بابت این دستورات خوبت😍😍😘😘

یه صلوات از ته دلت برای 💔
2706