2737
2734
عنوان

درخواست کمک

75 بازدید | 5 پست

سلام دوستان همسرم تحرک اسپرم داره و اسپرمش ضعیفه اما در مراحل در درمان همکاری نمیکنه داروهای که براش تجویز میشه رو یا نمیخوره یا موقع خوردن غر میزنه وقتی هم مشکلی بینمون پیش میاد کلا داروهای رو هم که با اکراه میخورد رو کنار میذاره و بعد از حل مشکل دوباره شروع نمیکنه 

کسی هست مثل من بوده باشه و موفق بشه

خودم۲۵سالمه همسرمم ۳۵سال 

عزيزدلم در مورد درمان مشكل اسپرم اصن سرسري نگيرين مسئله رو

ما الان سه سال درگير بوديم و هي اي يو اي كرديمو دارو خورديم در نهايت بعد سه سال خدا معجزه شو گذاشت تو دلم❤️

البته هنو وجود خودشو بهمون نشون نداده😭

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب عزیزم اگه تونستی چاره ای بیندیشی به منم بگو💐

عزیزم پرروش کردی زیاد اصرار نکن بخوره 

بگو من سنم پایینه هنوز وقت دارم تو سنت داره میره بالا میخوای قرصاتو بخور میخوای نخور 

منم عجله ای ندارم برا بچه اوردن دیگه هم بهش نگو بخوره 

مطمعن باش دیگه خودش شروع میکنه ب درمان

همسرم انقدر یه دنده و لج بازه عمرا اگه بگه مادر شوهرم هم به رحمت خدا رفته شاید اون بود تو فشار میذاشت به خودش میومد

دیگه نمیدونم چیکار کنم از دستش از اقدام به پدر شدن فقط قسمت رو تخت رفتنش رو بلده🙈