2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من مهمون اومدم خوی ارزنسرای بچگانه هست خوی 

عزیزم من زادگاهم خوی هست الان تهران زندگی میکنم فامیل هامون از پاساژ شمس خرید میکنن وراضی ان  ولی بازم میپرسم اگه ارزانسرایی بود بهتون خبر میدم تا کی خوی هستین ؟

جدیدآ شنیدم قرضیاالدین بازاری داره ک هم جنساش عالیه هم قیمت هاش مناسبه ارزانسرا هم هس فقط یه ساعت با خوی فاصله داره بری اونجا هم خوبه زن دایی هام برا بچه هاشون از اونجا خرید میکنن لباساشون شیک وعالیه 

خدا رو شکر ما فقط اعصاب نداریم !خیلی هاهستن "ذات" ندارن
عزیزم من زادگاهم خوی هست الان تهران زندگی میکنم فامیل هامون از پاساژ شمس خرید میکنن وراضی ان  و ...

باشه عزیزم مرسی ببینیم اگه هوا خوب بود یه سر میریم 

عشق های امــروزی بی نامقابل انتقال به غیر و معاف از احساس می باشند 🙄 
عزیزم من زادگاهم خوی هست الان تهران زندگی میکنم فامیل هامون از پاساژ شمس خرید میکنن وراضی ان  و ...

پاساژ شمس رفتم چنتا گرفتم ولی قیمتاش بالا بود 

عشق های امــروزی بی نامقابل انتقال به غیر و معاف از احساس می باشند 🙄