2733
2734

من هنوز چاپ نکردمش

-واسه کل امضاهام استدلال دارم:)  All of us , will residences to HELL:) There isn’t any PARADISE +نیست در دیده ما منزلتی ،دنیارا :) ما نبینیم کسی را که نبیند،مارا :) #گریویتی:) -وقتی سطح شعورت بالاست، با سطح پایین تر از خودت ست نکن:) +حسی 🥀که به عشق 🚨دارم ، توی رانندگی 🚘ارضام مکنع 🏎:)  -من بازیامو بچگیام کردم ،میای سمت من جدی باش!  +تو صادق باش💛-شاید☘️ یه نویسنده📗:)+آماده 🐋باش هرچیزی رو که داری 🦈درعرض ۳ 🐟ثانیه ،تخلیه کنی:) -نیمه🎆نقاش🔮+ملیس جان، همش ۱ ثانیه نیست که داری زندگی میکنی:) -نه از رومم :) نه از زنگم :) همان #بیرنگ بیرنگم :)) hayat Geçer ve Gecenin sonu biter Beyaz güne «دنیا داره می رونه :) رو صندلی عقبیم :) » (تو فقط سارق نباش:) قول میدم وسط بهشت ساکن شی) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول باید یه ناشر پیدا کنی 

اگر قبلش بتونی حروف چین و طراح جلد خوب پیدا کنی و خودت باهاشون قرارداد ببندی به نفعته بعد کار رو مستقیم ببر بده به ناشر الان مردم پول ندارن کتاب بخرن به تفعته تیراژت فقط 1000تا باشه چون بند کاغذهم الان ازاد حساب میشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اول باید یه ناشر پیدا کنی  اگر قبلش بتونی حروف چین و طراح جلد خوب پیدا کنی و خودت باهاشون قرار ...

چه طور دارن پول نت بدن کرور کرور  پول ندارن کتاب بخرت😐بگو کسی علاقه نداره بگو هرکی یه گوشی دستشه و خروار خروار خرج نتش میکنه 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2738
انلاين بهتر نيس الان  اون چطوريه

انلاین یعنی بزاره تو سایت بقیه بخونن ؟؟؟ اینجوری امتیاز شابک رو نداره کتاب چاپ شده ارزشش با شابکی است که بهت میدن 

چه طور دارن پول نت بدن کرور کرور  پول ندارن کتاب بخرت😐بگو کسی علاقه نداره بگو هرکی یه گوشی دست ...

عزیزم تازگی رفتی کتاب بخری ؟؟ 

کتاب رمان نویسنده ای معروف بالی 50 هزارتومته 

من دوتا رمانم تو گوگله تازگیا برا یکیشون پیشنهاد چاپ دادن ولی من دستم خالی بود نتونستم هزینه کنم موند اکه خدا بخاد سال بعد تو فراخانشون شرکت کنم رایگان چاپش کنن برام

خدایا نگاهم کن،نگاه تو به من آرامش میدهد💙🫂
عزیزم تازگی رفتی کتاب بخری ؟؟  کتاب رمان نویسنده ای معروف بالی 50 هزارتومته

دوازده سیزده گیگ اینترنت هم تقریبا این قیمته از زیر سنگم شده جور میکنم میخرم ولی هرگز اون پنحاه تومنو بابت کتاب ننیدم ولی بابت نت از نون شبم هم بگیرم میدم😊

من دوتا رمانم تو گوگله تازگیا برا یکیشون پیشنهاد چاپ دادن ولی من دستم خالی بود نتونستم هزینه کنم مون ...

میذاری تو گوگل نمیترسی بدزدن به اسم خودشون بچاپنش😞

2706