2733
2739
عنوان

مشکل زانو

216 بازدید | 8 پست

زانوی من حدودا پنج ماه پیش ضربه خورده دکتر هم رفتم ضد التهاب داد ورمش نشست وتقریبا خوب شد ولی حالا مثل قبلا خوب جمع و باز نمیشه یعنی خشکه باید هرموقعه که میخوام بلند شم  یکی  دو باربازوبستش کنم تا نرم بشه در واقعه شده مثل لولای زنگ زده پزشک یا فیزیو تراپ هست توی سایت که کمک کنه ممنونم از لطفتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من از نه سالگیم زانوم مشکل داشت رفتم دکتر گفت به طور مادر زاد یه رباط نداری منم چندسال ولش کردم  حدود ده روزه که میرم فیزیو تراپی 

واقعا درست شده

البته حدود ۱۶ ۱۷  دکتر  و فیزیوتراپی رفتم 

فقط این کلینیک اخری درست کار کرد

2728
سلام من از نه سالگیم زانوم مشکل داشت رفتم دکتر گفت به طور مادر زاد یه رباط نداری منم چندسال ولش کردم ...

سلام ممنون از مطلبتون میخواستم خواهش کنم اگر توی تهران هستید آدرس کلینیک رو بدین 

2740
سلام ممنون از مطلبتون میخواستم خواهش کنم اگر توی تهران هستید آدرس کلینیک رو بدین 

فلکه سوم تهرانپارس خیابان ۱۹۶ شرقی کنار شیرینی ناتلی ساختمان پزشکان تهرانپارس طبقه اول واحد ۱۸ دکتر مصطفی رحیمی