2733
2739
عنوان

چقدر حالم بده.

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 45 پست
عزیزم من درس میخونم کار میکنم صبح تا شب در حال دویدنم. ولی نمیرسم به چیزی که میخوام. به اون جایی ک ...

😭😭😭😭 ...

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
خدا دیگه به حرفهام گوش نمیده انگار. کلا رهام کرده.

اصلا این طوری فکر نکن دوستی ! 

پاشو برو بشین یه گوشه  دنج و آروم 

شروع کن باهاش حرف بزن 

فقط حرف بزن تا سبک و آروم شی 

بعدش قرآن رو باز کن  تا  باهات حرف بزنه 

فقط از روش بخون ...  ببین چقدر حالت فرق می کنه ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭😭😭 ...

پارسال این موقع میدونستم بعد از اتمام درسم یه کار مستقل واسه خودم میتونم راه بندازم.

امسال میدونم با این اوضاع اقتصادی محاله کار مستقل برای خودم داشته باشم.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
عزیزدلم.😢 کاش یه اتفاق خوب غیر منتظره برام بیفته. حاضرم نصف زندگیم رو بدم ولی اون اتفاقه بیفته.

میوفته عزیزم اتفاق میوفته به خدا توکل کن.نا امید نشو.همین حال تو رو من امسال بهار داشتم.همش بغض داشتم دیگه نا امید بودم.زدم به بی خیالی باورت نمیشه همین که دیگه همه چی رو تموم شده میدونستم  اواخر بهار برام اتفاق افتاد حتی بهتر از اون چیزی که میخواستم فقط اشک میریختم باورم نمیشد اونجا بود که فهمیدم ما بنده ها خیلی ناشکر و کم صبریم و فهمیدم که باید زمانش میرسید و خدا رو شکر کردم که اگر زودتر اون اتفاق میوفتاد چقدر ضرر کرده بودم.پس از لطف خدا نا امید نشو و هر لحظه تو دلت باهاش حرف بزن و ازش بخواه .مطمئن باش به وقتش بهترینشو بهت میده.

2731
اصلا این طوری فکر نکن دوستی !  پاشو برو بشین یه گوشه  دنج و آروم  شروع کن باهاش حرف ...

😭😭😭😭😭😭

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
میوفته عزیزم اتفاق میوفته به خدا توکل کن.نا امید نشو.همین حال تو دو من امسال بهار داشتم.همش بغض داشت ...

من ماه هاست دارم التماسش میکنم دری رو به روم باز کنه.

ولی فایده نداره.

2740
کل زندگیم رو دویدم که برسم به اون چیزی که میخوام. الآن میبینم با هر قدم دارم دورتر میشم از رویاهام.

منظورت کار و حقوق و این چیزاست؟

I won't give up,that's one thing i swear will be true......and i will not give in,i'm stronger than they ever knew
من ماه هاست دارم التماسش میکنم دری رو به روم باز کنه. ولی فایده نداره.

انشالله به وقتش هر چی خیر و صلاحته برات اتفاق میوفته انرژی مثبت یادت نره.به زودی میای اینجا صدام میکنی خبرای خوش بهم میدی.😘

عزیزم من درس میخونم کار میکنم صبح تا شب در حال دویدنم. ولی نمیرسم به چیزی که میخوام. به اون جایی ک ...

کاملا درکت میکنم. منم معلم زبانم. الان برای ورودی یکی از موسسه های بزرگ میخونم ولی ناامید شدم. با خودم میگم حتی اگه حقوقم 3 میلیونم بشه باز کفاف زندگی رو نمیده

I won't give up,that's one thing i swear will be true......and i will not give in,i'm stronger than they ever knew
کاملا درکت میکنم. منم معلم زبانم. الان برای ورودی یکی از موسسه های بزرگ میخونم ولی ناامید شدم. با خو ...

فقط حقوق نه.

جایگاه و موقعیت اجتماعی و هزار چیز دیگه.

اصلا در حدی نیست که من آرزوش رو داشتم.

فقط حقوق نه. جایگاه و موقعیت اجتماعی و هزار چیز دیگه. اصلا در حدی نیست که من آرزوش رو داشتم.

کار کردن تو جای خوب موقعیت اجتماعی رو بالا میبره و خب آدم قطعا با آدمایی متناسب با موقعیت خودش آشنا میشه. بخاطر همین من شغلم به عنوان معلم تو یه موسسه معمولی رو کنار گذاشتم و تصمیم گرفتم تو آزمون استخدامی یکی از بهترین موسسه های ایران شرکت کنم

در مورد عشق خیلی آرزوشو ندارم چیزی رو از دست ندادم

اما میترسم هیچوقت نتونم به خیلی از آرزوهام که بزرگترینش جهانگردیه برسم با این وضع اقتصادی

حالا این دغدغه منه توام قطعا دغدغه های زیادی داری

کار کردن تو جای خوب موقعیت اجتماعی رو بالا میبره و خب آدم قطعا با آدمایی متناسب با موقعیت خودش آشنا ...

من جای خوبی کار میکنم.

ولی میخوام دیگه برای خودم کار کنم.

دوست دارم خودم کلینیک داشته باشم.

ولی نمیشه.😔

سلام عزيزم 

تو چي شدي به افريد جونم😘

عزيزم تو چيدن هدفهات داري تند يا حتي اشتباه ميري يك جاهايي بايد ايستاد يك نگاهي هم به درون خود انداخت اين خواستنها از كجا بالا امدند و قراره چي بهت اضافه كنند كه نداري

اين مدت به خودت فشار اوردي اينطور ادامه بدهي افسرده ميشي😘