2726
عنوان

چقدر حالم بده.

618 بازدید | 45 پست

شده یه وقت هایی فکر کنید خیلی از اون چیزی که آرزوش رو داشتید دورید؟

یا به اون اندازه ای که میخواستید موفق نبودید؟

من الآن همین حس و حال رو دارم.

خیلی غمگینم.😢

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
هیشکی امشب بد تر از من نیست    

مطمئن نباش.😢

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی ناراحتم خیلی

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2728

چرا امشب همه غمیگینن..تو چرا همچین حسی میکنی؟

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

امشب از همین شباست .احساس میکنم به هیچ جا قرار نیست برسیم ..همه ی دوییدن ها و کلاه سر همدگه گذاشتنا ،از دور چقد مسخره هست

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
حسرت فرصت های از دست رفته ... 

نه حسرت فرصت های از دست رفته نیست.

حس یاس و ناامیدی.

حس اینکه هر چقدر بدوی نمیرسی به چیزی که میخوای.

حس اینکه خیلی دوری از آرزوهات.

دارم نابود میشم.

در این عالم دل بی غم نباشد

اگر باشد بنی ادم نباشد

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2706