2733
2734
عنوان

شام چی خوردید😋

852 بازدید | 87 پست

من مهمونم هنوز نرفتم😂شوشو نیومده دنبالم

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه لیوان شیر و یدونه خرما

دخترام برنج و مرغ

شوهرم املت

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2731

كوفت درست ميكنم با سس اضافه ك ميخاد فردا بي من بره عروسي 

از یک جایی به بعدآدم یک‌چیز بیشتر دلش نمی‌خواهد …این که ولش کنند راحت باشد؛حتی از این هم بهتر،جوری‌رفتار کنند که انگار مرده‌ی!
نخوردم از گرسنگی هلاکم امشبم باید تنهایی شام بخورم🙁

ای بابا بیا با من بریم مهمونی 

تولد دعوتیم کلللللی خوراکی هس😂😋

پس بگو قرار بود تو بیاے و من نمی دانستم..اے دردت به جان بی قرارِ پُر گریه ام.. پس‌بگو این همه سال ماه ساڪت من ڪجا بودے؟..حالا ڪه آمدے حرف ما بسیار،وقت ما اندڪ ،آسمان هم ڪه بارانیست...🖤🥀🍂

ما سيب زميني و تخم مرغ داريم با كره محلي😍

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
2706