2733
2739
سوالتو بپرس

بعداگ اوناازماشکایتی بعد رضایت داشته باشن باید ی شکایت جدابنویسن ک مابریم کلانتری درجااره؟روپرونده ی ماک نمیشه شکایت بنویسن بعدرضایت درسته درسته؟ج بدید اینومرسی

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
بعداگ اوناازماشکایتی بعد رضایت داشته باشن باید ی شکایت جدابنویسن ک مابریم کلانتری درجااره؟روپرونده ی ...

نه رو پرونده شما نمیتونن شکایت بنویسن باید شوائیه جدا تقدیم کنند

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بغدکلانتریم گفت چون نانه ازدادسرااومده باید رضایت برگرده ب دادسرا ولی گفت کارتون تمومه

پس منظورشون برگشت دادن به دادسرا بوده یعنی پروندتون در واقع عودت داده میشه ارجاع نمیشه. چون گفتین ارجاع من فکر کردم قراره ادامه بدن.

بله اگه ادامه ندین هم خود به خود مختومه میشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
نه رو پرونده شما نمیتونن شکایت بنویسن باید شوائیه جدا تقدیم کنند

پس خیالم راحت جیزی نمیتونن بگن تودادسرایاکلانتری؟منظورشکایت علیه ما.؟؟؟؟؟بعد خب پیام اومده ک پرونده بافلان شماره و فلان بایکانی برا دادیاری ارجاع شد ولی گفتن نرید مختومه میشه یعنی کی مختومه میشه؟

2731

خوب میتونن تو یه شکوائیه جدا واسه شما شکایت کنن. اما چرا باید اینکارو بکنن مگه شما کاری باهاشون کردین؟

پس منظورشون برگشت دادن به دادسرا بوده یعنی پروندتون در واقع عودت داده میشه ارجاع نمیشه. چون گفتین ار ...

بعد اگ شکایت میکردن ازمابعدرضایت من م شاکی بودم.باید کلانتری مارومیخاست دیگه درسته؟

بعد اگ شکایت میکردن ازمابعدرضایت من م شاکی بودم.باید کلانتری مارومیخاست دیگه درسته؟

ب دادسرادادن پرونده رو ولی پیام اومدارجاشد نبذگشت

اگه الان هم شکایت کنن اونا میشن شاکی و شما میشید مشتکی عنه یعنی طرف مقابل شکایت باز هم دادسرا شمارو میخواد. اما مهم اینه که اونها دلیلی واسه شکایت از شما دارن؟

هر زمانی بخوان میتونن در یک شکوائیه جدا ازتون شوایت کنن و دادسرا شمارو میخواد

2738
اگه الان هم شکایت کنن اونا میشن شاکی و شما میشید مشتکی عنه یعنی طرف مقابل شکایت باز هم دادسرا شمارو ...

مگ کلانتری نمیخاد دادسراچرا

مگ کلانتری نمیخاد دادسراچرا

کلانتری یا دادسرا فرقی نداره واسه جرائم مهمتر دادسرا میخواد کوچک تر کلانتری. منظورم اینه به هر حال اگه شکایت کنن شمارو میخوان اما رو پرونده شما نمیتونن شکایت کنن مگه اینکه دلیل جداگانه ای داشته باشن یا مثلا شما بهشون تهمت ناموسی زده باشین بخواد اعاده حیثیت کنن

کلانتری یا دادسرا فرقی نداره واسه جرائم مهمتر دادسرا میخواد کوچک تر کلانتری. منظورم اینه به هر حال ا ...

خب بالاخره این پیامی ک بمن نوشتن ارجاع شد بولی دادسرایعنی چی میشه خخخ من موندم والا

چون شکایت ک میکنی اول کلانتری میخادادمون دادسرا

در واقع این وظیفه دادسراس اما به خاطر حجم زیاد پرونده ها، پرونده های کم اهمیت تر رو کلانتری میخواد

خب بالاخره این پیامی ک بمن نوشتن ارجاع شد بولی دادسرایعنی چی میشه خخخ من موندم والا

عزیزم اصلا اهمیت نده تو که میگی رضایت دادی حتی اگه نداده باشی هم خود به خود از بین میره به هرحال. حساس نشو

عزیزم اصلا اهمیت نده تو که میگی رضایت دادی حتی اگه نداده باشی هم خود به خود از بین میره به هرحال. حس ...

بعدراستی گفتن دادسراک اول پرونده ارجاع میشه بعدش  رضایت ک تواونموقع ختم میشه اره؟؟؟؟

بعدراستی گفتن دادسراک اول پرونده ارجاع میشه بعدش  رضایت ک تواونموقع ختم میشه اره؟؟؟؟

گفتن دادسراک اول پرونده میاداینجا بعد رضایت میاد ک یکم طول مکشه اونموقع ختم مشه راس گفتن؟

2706