2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شما وکیلین ؟چ خوب ببخشید من میخام جدا شم نامزدممیخاستم ببینم بخث مهریم چی میشه؟

رابطه داشتین؟ دختری؟

اگه دختری نصف مهریتو میتونی بگیری اگه نزدیکی داشتی تمامشو

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2714
میضه ج منم بدید

بپرس عزیزم هروقت ببینم ج میدم.

اگه خصوصی هم بود میتونی درخواست دوستی بدی پیام بدی

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
بپرس عزیزم هروقت ببینم ج میدم. اگه خصوصی هم بود میتونی درخواست دوستی بدی پیام بدی

من سرمزاحمتی شکایت کردم دادسرابد رفتیمدکلانتری ک دیگه رضایت دادیم دوطرف امضاکردیم بعدهجده روز پیام اومد پرونده ما ب دادسراارحاع شد ازیکی پرسیدم گفت یعنی تموم شده کارتون .یعنی دیگه پیامکی ازدادسرانمیاد؟

سرسری ردشو و زندگی کن دقت دق ات میدهد
من سرمزاحمتی شکایت کردم دادسرابد رفتیمدکلانتری ک دیگه رضایت دادیم دوطرف امضاکردیم بعدهجده روز پیام ا ...

نه دیگه اگه رضایت داده بودین مختومه میشد نه اینکه دوباره ارجاع بشه به دادسرا.

خب دادسراشکایت کردم اولاول بعد رضایت ک دادیم امضا کردیم گفتن ازمدارک کپی بگیزید گفتن باید پرونده بره دادسرا اونجاتموم میشه از ی وکیلم پرسیدم گفتن ک  میره دادسراهمونجامختومه میشه  جون رضایت دادید

خب دادسراشکایت کردم اولاول بعد رضایت ک دادیم امضا کردیم گفتن ازمدارک کپی بگیزید گفتن باید پرونده بره ...

بغدکلانتریم گفت چون نانه ازدادسرااومده باید رضایت برگرده ب دادسرا ولی گفت کارتون تمومه

الان زنک زدم کلانتری گفت پیامک میاد ولی شماادامه ندید مختومه میشه همونجا درسته؟

2706