2737
2739
عنوان

خونریزی درهفته ی ۲۷

167 بازدید | 23 پست

سلام عزیزان.من امروزصبح یهودیدم کمی خونریزی دارم‌لباس زیروعوض کردم و دویدم‌بیمارستان..دیگه قطع شده بود..معاینه کردن وصدای قلب بچه روگوش دادن گفتن مشکل نیس بروخونه..به نطرتون‌چیکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان باید فقط استراحت کنی چون خون دور جفت وجنین هست که با استراحت رفع میشه منم اینجور بود گفت فقط استراحت کن من هفته ۲۶ دوقلو

دوقلوهای عزیزم 💑عشق مامان و بابا منتظریم زود بیاین ❤آنیل و سام ❤
نه یبوست نداشتم..نزدیکی هم نداشتم...نصف لباس زیرم پربود..تاخود اورژانس اشک ریختم

من چن روزه صبا دلپیچه میگرم انگاری ک گلاب بروت اسهالم  ولی شاید طول روز یه بار دفع نکنم دکترمم ایران نیس رفته خارج ۹دی ب بعد میاد خیلی نگرانم مامانم که میگ مشکلی نیس بیخیال باش و بهش فک نکن همش میترسم زایمان زودرس داشته باشم و بچمو از دس بدم😓

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
2738
من چن روزه صبا دلپیچه میگرم انگاری ک گلاب بروت اسهالم  ولی شاید طول روز یه بار دفع نکنم دکترمم ...

اگه ماه اخری بچه پایین میاد و فکر میکنی ....

حرکات نی نیههاتون کمترنشده؟؟اون‌روزخونریزیومیگماا

نه مگه نینیت کم حرکت میکنه؟؟؟

چیز شیرین بخور و رو پهلو بخواب تکوناشو حس میکنی؟

حرکات نی نیههاتون کمترنشده؟؟اون‌روزخونریزیومیگماا

انموقع ها تازه حرکاتشو متوجه میشدم زیاد توجه نمیکردم الان خوبه خداروشکر هی تکون میخوره😀

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
حس میکنم‌ولی کمی ارومترشده البته صربان قلبش  خوب بود

پس نگرانیت برا چیه تو وقتی صدای قلبشو بشنوی باید ارامش بگیری از اینکه خوبه تکوناش ممکنه داره ناز میکنه برات داره جلب توجه میکنه برات😍😍😍😉