2737
2734
عنوان

سلام لطفا کمک مهمون دارم

66 بازدید | 6 پست

سلام من قالب به شکل ماهی خریدم برای ژله چیجوری توش ژله درست کنم خوشکل بشه لطفا راهنمایید کنید مهمون دارم جمعه شب

خدایا هزاران بار شکرت منو به ارزوم ‌رسوندی❤️

فلزیه یا از این پلاستیکی نرماست😂؟ اسمشو یادم نیومد

من تو فلزیا شکل ماهی د‌ارم ژله خرد شیه دریت میکنم خوشگل میشه با کفش پاستیل با کمپوت برس میدم میزارم

یادم تورو فراموش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژله باطمع بلوبری بگیر بریز توش بعد یه چندتا پاستیلم که شکل ماهی وصدف وجونورایی که کف دریاهستن بگیر بریز کف ظرفت بعد ژله روبریز روش وقتی سفت شد میشه عین یه دریای ابی که کفش صدف وماهی وایناهس

به آرزوهایم قول رسیدن دادم☺️
2731

داخل ژله انار بریز قسمت چشمش برش یه میوه بزار مثل چشم.قالب و برگردون تو مرغ خوری توش ژله آبی بریز شیشه ای تمام مواد داخل قالب رو با شی مخلوط کن قابل دیدن باشه حتما... 

تنها ترین امید من در این دنیا وجود توست خدایا.. من را در تمام مراحل زندگی یاری کن.. جز تو هیچکس نمی‌تواند موفقیتم را تضمین کند.. 🤲🌹🙏

قالب رابا روغن چرب کنید ونیم ساعت در فریزر قراردهید بعد  روی بسته پودر ژله دستورش نوشته شده  پور ژله رو در یک لیوان ابجوش حل کنید بعد بهش یک لیوان اب سرد اضافه کنید وبعد این مایع را توی قالب بریزید و بگذارید دریخچال اونقدر بمونه تا کاملاً سفت بشه  وبعدبیارید بیرون بانوک چاقو اطراف ژله رو از دیواره قالب جداکنید و ته قالب رو در ظرف ابجوش بزاریدبه مدت چنددقیقه تا بعدش بتونید ژله رو همون شکل قالب ماهی برگردونید توی ظرف مورد نظر 

البته اگه قالبتون سیلیکونی باشه دیگه نیازی به روغن نیس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم