2737
2739
عنوان

درمورد زیبایی ناخن

1727 بازدید | 159 پست

دوستان کاور زیباتره یا کاشت؟علتشم میشه بگین؟

و اینکه کاور کردن با چه موادی زیباتره هلویی یا شفاف ؟

و بعد از کاشت یا کاور چه لاکی زیباتره زده بشه؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
کاور خیلیییی بهتره . البته اگه ناخونای خودت بلند باشه

کاور هلویی بهتره یا شفاف و کدوم طبیعی تره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاور بهتره حالا اگر میخوای لاک بزنی دیگه زنگش فرقی نداره .رنگ لاک هم مهم نیس هرجی خواستی بزن

طبیعی ترش شفافه 

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728

عزیزم اینا اسمایی هست که ارایشگرا واسه کلاس کار خودشون میگن کلا کار ناخون دو مدل هست یکی کاشت و یکی جلیش که جلیش ناخونو در ظاهر مقاوم میکنه ولی برای ترمیم که بری سوهان به ناخونت میخوره و اسیب میبینه ،کاشت یه لایه مواد میزارن رو ناخونت و به جز بار اول دفعات بعد فقط روی اون مواد سوهان میخوره در نتیجه ناخونت سالم تر میمونه

خدایا تنها ارزوم سلامتی و سربلندی دو قلوهامه ❤️❤️❤️

الان دیگه ناخن های کوتاه هم کاور میکنن. به نظر من کاور. بعد هم کاور کم کم بلند میشه و ترمیم میکنی. ناخنات با کاور بلند میشه و مال من که نمیشکست. البته من همیشه با دستکش کار میکنم. تنها موقع شکستنش موقع شلوار جین پوشیدن ممکنه باشه. 

2738
من یکساله کاور دارم هلویی ولی دلمو زده میخوام شفاف کنم

مشکلی با زیر ناخن نداری به تظرم غیر طبیعی میاد مشکل من با کاور همینه که از زیر ناخن مصنوعی به نظر میاد

عزیزم اینا اسمایی هست که ارایشگرا واسه کلاس کار خودشون میگن کلا کار ناخون دو مدل هست یکی کاشت و یکی ...

مرسی گلم چرا یه عده قارچی میشه ناخنشون؟

2706