2733
2734

شوهرم من دوسال پیش یه دختری درکمال نامردی دروغ عقد کرد وخداروشکرازوقتی عقدکردهمش مشکل دارن بااون دخترو طایفش چندماهی میشه من طلاق گرفتم خونه وماشین وبهم داد حقوقش هم کامل دادبه بچه ها وگفت نهایتا یه کرایه وخرج مختصربه من بدن محصری داده ماهی ششصد برای خودش میشه ازاول راضی به طلاق نبود اما خوب دیدمن نمیتونم ببخشمش خواست دل منودست بیاره وگفت اگه اول بخوام اونو طلاق بدم مهریش هرچی دارم میگیره اما الان تمایل داره من برگردم وبین خودمون باشه وبعد اون دختره بره چون یه سری مسایل مالی بابرادرش داره میگه بخوام طلاق بدم پولم میره مدرک ندارم ولی حتما طلاق میدم 

بادختره هم ارتباطشون کمه اما خوب ظاهرروحفظ کرده دقیقا مثل وقتی که رابطه خوبش روبامن حفط کرده واون عنترخانم عقدکردونذاشت من تامدتها بفهمم حالا من  نمیدونم چکارکنم دوتاپسردارم یکیش جوون هست ویکیش نوجوون کسی هم ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم من که میدونم هرچی ما بگیم آخر کار خودت رو میکنی .. ولی اشتباه نکن با خودت بگو اگه من همچین خطایی میکردم اون منو میبخشید ؟؟ بعدم از کجا معلوم دروغ نگه .. بعدم قبل جدا بشین ازش به پسراتون فکر میکردین 

2706