2737
2739

جریانش چی بود میشه یکی بگه خلاصه

بیمارای اعصاب و روان رو دیوونه خطاب نکنید و تمسخر😔اونا خیلی معصومن خیلی بعضی کاراشون دست خودشون نیس😔بهشون احترام بذارید لطفا لطفا.. 😔🙏همه میگن شفای سرطانیا شفای فلان بیماری کمتر کسی میگه شفای بیمارای اعصاب.... ایقد ب تمسخر نگین فلانی تيمارستان بوده... اینا همش درده... دردیه ک فقط خود بیمارا و خونواده هاشون می‌فهمن ن هیچکی.. درده چون ترد میشن ناخواسته خودشون فاصله میگیرن از بقیه... ب امید روزی ک این قضیه فرهنگ سازی شه و درمان قطعی بیماری های روان پیدا شه... آمین🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چون یه عده طاقت دیدن بد بختیه مردم و‌ندارن

گر تن بدهی دل ندهی کار خراب است/چون خوردن نوشابه که در جام شراب است/گر دل بدهی تن ندهی باز خراب است/این بار نه جام است و نه نوشابه سراب است/اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویندچون دغدغه مردم این شهر حجاب است/تن را بدهی دل ندهی فرق ندارد/یک آیه بخوانند گناه تو ثواب است/ای کاش که دلقک شده بودم نه شاعر/در کشور من ارزش انسان به نقاب است/هر جای جهان مرتبه زن بلند است/در کشور من زن مثل میت به حساب است/خریدند تنت را و بریدند کفنت را/به یک آیه و چند سکه ببستن دهنت را/نه روحی به کار است نه عشقی به بار است/فقط شهوت مردانه به اندام تو یار است/شکستند دلت را و غرور و حرمتت راسکوتت گرفت از تو تمام فرصتت رابه نانی تو راضی شدی و هیچ نگفتیهمین است که جاهل زده بر تو همتت را
جریانش چی بود میشه یکی بگه خلاصه

نامزدش ولش کرده بود فریب خورده بود از نامزدش صیغه بینشون خونده شده بود ولی رابطه کامل داشتن بعد پسره به خانواده دختره گفته بود ک دخترتون رو نمیخوام برادر دختره هم رفته بود کلی کتکش زده بود خانواده دختره هم دیگه دختره رو نمیخوان گفتنش برو خونه نامزدت دیگه نیا اینجا پسره هم رفته شهرستان اونجا کار میکنه راضی نمیشه برگرده خونه 

یعنی سرکاری بود😱😱😱😱

کدوم تاپیک بوده 

همونی ک چند روز پیش اسکریت شات چت گذاشته بود ک میگفت بکارت داشتم با نامزدم رابطه داشتم حالا میگه گواهی بیار؟اگه اونه ک من همون چند روز پیش ک خوندم فهمیدم سرکاریه

چطور تا امشب ادامه داشته

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706