2733
2739

بخاطر خواهرو ومادرش خدایا پس تو کجایی ک انقد ظلم میکنن خانواده شوهر بازم سالمن

بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است؛ورنه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا

هر زنی برای لبخند زدن در اینه باید مردی را داشته باشد ...که با شانه هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: عزیزم هر جور ک باشی زیبایی          لطفا واسه حل شدن مشکل من و اقامون دعا کنید ..

بهم گفت نمیتونم قیدشونو بزنم تو ناراحتی برو طلاق بگیر اصلا انتظار چنین حرفیو ازش نداشتم همیشه فکر میکردم طرف منه

2740
بهم گفت نمیتونم قیدشونو بزنم تو ناراحتی برو طلاق بگیر اصلا انتظار چنین حرفیو ازش نداشتم همیشه فکر می ...

شاید تو جوری گفتی که از عصبانیت اینجوری گفته

عشق های امــروزی بی نامقابل انتقال به غیر و معاف از احساس می باشند 🙄 
بهم گفت نمیتونم قیدشونو بزنم تو ناراحتی برو طلاق بگیر اصلا انتظار چنین حرفیو ازش نداشتم همیشه فکر می ...

حتما زیادی تند رفتی

هر زنی برای لبخند زدن در اینه باید مردی را داشته باشد ...که با شانه هایش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید: عزیزم هر جور ک باشی زیبایی          لطفا واسه حل شدن مشکل من و اقامون دعا کنید ..

جلو مامان بابام سر خانواده اش بحثمون شد منم چند تا از بدیاشونو گفتم اونم گفت توبدی تو پرتوقعی دروغ میگی هرکاری در حقم کرده بودنو جلو خانواده ام انکار کرد 

خانواده شوهر منم خیلی اذیت میکنن...تهمت میزنن...نمیذارن برم خونه مامانم‌....میگن نمخاد بره اگ مخاس بره همون خونه مامانش میموند....۵ماهه خانوادمو ندیدم 😢😢😢😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

وای باورم نمیشه همه چیزایی ک بهشون ایمان داشت درحق من بد بودنو یهو گفت نه قبول ندارم دروغ میگی اونا بد نیستن تو پرتوقعی 

2706