2733
2734
عنوان

مهاجرت

499 بازدید | 64 پست

سلام خانم ها من همسرم حدود یک ساله فقط داره به خارج کشور از طریق ویزای کار فکر میکنه زبانش در سطح عالی والان میخواد ازمون زبان بده

من دوست ندارم برم استرالیا چون تک دخترم و وابسته ام و من زبانم خوب نیست من معلمم و وقت اصلا ندارم همش خستم کارای مدرسه و کارای خونه تازه الانم به زور میگه برو زبان 

ما کلا دیگه تو زندگی اسایش نداریم همه فکرو دهنش شده استرالیاخستم کرده چیکار کنم 

میشه برای سلامتی نی نی مون یه صلوات بفرستید

ادم برای پیشرفت کردن و ساختن زندگی و آیندش  باید سختی هم بکشه !!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دقیقااااااا عین همسر من دقیقااا عین من

خیلی ناراحتم دیگه از زندگیمون هیچ لذتی نمیبریم خسته شدم کاش منصرف بشه 

اخه مگه نمیشه اینجا پیشرفت کرد

2738
عزیزم من اروپا هستم  اینکه تصمیم مهاجرت دارین با خودتونه  ولی اولین قدم یادگیری زبانه خی ...

شما چطور با غم غربت کنار اومدید اخه پدر ومادر تنهام چی اونارا چیکار کنم اونجا بهشتم باشه مادر وپدرم اولویتن 

به همین خیال باش که تو ایران بتونی پیشرفت کنی 

در حق بچه تم خیانت نکن

اینجا هیچ آینده ی خوبی نخواهد داشت

واقع نگر باش

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))

عزيزم اگه تا اين حد تنبلي نرو استراليا چون شرايطش طوريه كه دونفرتون بايد زياد تلاش كنيد و غربت هم مثل ايران نيست مادر و خواهر دم دستت باشن به همه چي فكر كن فقط مشكل مهاجرت زبان خوندن نيست .

ريبار عشق زندگيم ❤️
خیلی ناراحتم دیگه از زندگیمون هیچ لذتی نمیبریم خسته شدم کاش منصرف بشه  اخه مگه نمیشه اینجا پیش ...

دقیقا شوهر منم میگه من نمیمونمو میرم اینجا جای موندن نیس و امیدی بهش نییست داره زبان میخونه بهشم میگم من نمیخوام ناراحت میشه خیلی چون منم تک دخترم حتی انقد گفت تا رفتم مدرک زبانمو گرفتم الان مدرک خودش مونده واقعا از ته دل نمیخوام جور بشه ولی اینو بهش بگم خیییییلیییی ناراحت میشه

2706