2737
2739

سلام

شبتون بخیر

شما کهنه هارو با چی میشورین؟

من صابون کهنه شویی فیروز و گلنار و پودر صابون فیروز رو امتحان کردم

دقیقا همون موقعی که عوضش میکنم میشورم کهنه ها رو ولی بازم

لکه ها هست و پاک نمیشه😞😖

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

لکه از کهنه فک نکنم پاک بشه. میتونی ازین پوشکایی که موقع زایمان استفاده میشه بگیری. بذاری داخلش. 

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لکه که پاک نمیشه اونم لکه پیپی

البته من نینی ندارم

یه صلوات میفرستین واسه سلامتی نینیم 😘خدای خوبم مواظب تودلیم باش۱۴۰۰/۵/۱۲فهمیدم خدایه فرشته گزاشته تودلم،دامن همه منتظراسبز
2728

واقعا کهنه یا پوشک ساده کردن ارزش داره؟؟؟

نم میده دل و پهلو بچه سرما میخوره....کثیف کاریش ب کنار

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

چرا کهنه آخه . بچه اذیت میشه . بچت دختر باشه بدتر .

ازینا که دوستمون میگه بگیر 

🥀نزدیک چیزهایی بمون                                                          که از زنده بودنت احساس شادی کنی🥀              ❤h❤
2738
گلم اگه میتونی بجای کهنه ازاین پوشک های معمولی بخراستفاده کن هزینش هم پایین بصرفه هم هست کثیف کاری ن ...

امتحان کردم فوری نم میزنه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
گلم اگه میتونی بجای کهنه ازاین پوشک های معمولی بخراستفاده کن هزینش هم پایین بصرفه هم هست کثیف کاری ن ...

به هر حال اونم نم میده.جذبش ضعیفه....خیلی هم زود بین پا فشرده و جمع میشه کثیف کاری داره

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

محافظ کهنه بگیر و رو کهنه بذار وقتی کثیف شد بندازش دور اینجوری کهنه زیاد کثیف نمیشه و تمیز تره.

اگرم حساسیت نداره پوشک معمولی بگیر جای کهنه بذار

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
لکه از کهنه فک نکنم پاک بشه. میتونی ازین پوشکایی که موقع زایمان استفاده میشه بگیری. بذاری داخلش.&nbs ...

نم میزنه😟

واقعا کهنه یا پوشک ساده کردن ارزش داره؟؟؟ نم میده دل و پهلو بچه سرما میخوره....کثیف کاریش ب کنار

شاید بعضیا واقعا مجبور باشن. من خودمم حوصله اینجور چیزا رو ندارم. 

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
2706