2733
2734

سلام خانمها

خانمهایی که پلی کیستیک بودید و از آمپول hcg و لتروزول استفاده کردید چندمین ماه استفاده از امپول و قرص جواب گرفتید

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماهه دومه دارم مصرف میکنم کلومفینم میخورم ماه پیش از سمتی که لوله نداشتم بالغ شده بود خداکنه از سمتی که لوله دارم این ماه بالغ بشه تا کارم به ای وی اف نکشه لتراکس و کلومفین میخورم از خیلیا هم شنیدم که باردار شدن

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
2731

میگم مگه لتروزل و آمپول اچ سی جی فقط برا پلی کیستیک هاست؟ پسچرا برا منی ک دوتا فولیکول22 داشتم ده تا لتروزل دکتر؟

به امید اون روزی که دنیا بیایی و من محکم تو آغوشم بگیرمت و بیاد تمام لحظاتی که منتظرت بودم گریه کنم.فرزندم.
میگم مگه لتروزل و آمپول اچ سی جی فقط برا پلی کیستیک هاست؟ پسچرا برا منی ک دوتا فولیکول22 داشتم ده تا ...

منم مشکلی نداشتم فقط برای زودتر باردار شدن داده

کار دلم به جان رسد کارد به استخوان رسد ناله کنم بگویدم دم مزن و بیان مکن....
منم مشکلی نداشتم فقط برای زودتر باردار شدن داده

سایز فولیکول شما چن بود؟ بعدش باردار شدی؟ مشکلی پیش نیومد مث کیست و فیبروم....اخه من بعد ش فیبروم گرفتم

به امید اون روزی که دنیا بیایی و من محکم تو آغوشم بگیرمت و بیاد تمام لحظاتی که منتظرت بودم گریه کنم.فرزندم.
2738

ممنون دوستای خوب که جواب دادید انشالله همه به زودی نتیجه بگیرید

خدایا خودت بهم لطف کردی و خودت هم‌نخواستی بمونه . بهم آرامش بده خدای مهربونم.      مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
میگم مگه لتروزل و آمپول اچ سی جی فقط برا پلی کیستیک هاست؟ پسچرا برا منی ک دوتا فولیکول22 داشتم ده تا ...

نه اخه پلی کیستیک ها دیرتر جواب میگیرن

منم ماهه دومه دارم مصرف میکنم کلومفینم میخورم ماه پیش از سمتی که لوله نداشتم بالغ شده بود خداکنه از ...

منم این ماه سمت لوله سالمترم فولیکول داشتم باردار نشدم

من ماهی که امپول زدم باردار نشدم..دو ماه بعد بدون هیچ قرص و امپول باردار شدم ‌...دکتر گفت اثر این امپولا  تا ۶ ماه تو بدنه هست..تنبلی دارم 

یا برگرد یا ان دل را برگردان ، حال و هوای من تا برنگردی برنمیگرده 
منم این ماه سمت لوله سالمترم فولیکول داشتم باردار نشدم

من یه لوله ندارم امکان خارج رحم زیاد بود واسه همین جلوگیری کردم حالا انشاا... این ماه

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁
سایز فولیکول شما چن بود؟ بعدش باردار شدی؟ مشکلی پیش نیومد مث کیست و فیبروم....اخه من بعد ش فیبروم گر ...

من خودم فیبرو دارم چون خواست زودتر باردار بشم داد فعلا که خبری نیست ولی این دومی ماهه دارم استفاده میکنم الانم منتظر موعدمم توکل بخدا

من بدون دارو دوسه روز مونده به تخمک گذاریم فولیکول ۱۶ داشتم ولی ماه اول استفاده از قرص روز ۱۲ فولی ۲۰ داشتم همون روز یه امپول زدم و ماه دوم شبی دوتا قرص خوردم که روز ۱۴ سیکلم سه تا فولیکول ۲۳ و ۱۶ و ۱۴ داشتم که همون روز دوتا امپول رو زدم  توکل بخدا هر دوتا ماه هم تخمدان راستم فولیکول داشت نمیدونم چرا تخمدان چپم بدون دارو فولیکول داشت ولی الان با قرص نداره