2733
2739
عنوان

امروز کریسمسه؟

317 بازدید | 20 پست

بچه ها امروز کریسمسه ایا؟ چه کارایی میشه کرد؟

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تولد مسیح، مگه کاری میکنند؟

گفتم شاید یه سریا برنامه داشته باشن

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بله کاری ک نمیکنن 

😅نمیدونم فکنم فقط درخت کاجشونو تزیین میکنن😜

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
2740

روزکوروش کبیر هم عایا جشن میگیرن؟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
24 دسامبر یعنی دیروز شروع شده تا 31 دسامبر ادامه داره.  مثلا میخوای چیکار کنی ؟ 😶

نمیدونم خواستم ببینم بقیه چیکار میکنن به نامزدم بگم ما هم انجام بدیم جنگولک بازی در بیاریم😅

روزکوروش کبیر هم عایا جشن میگیرن؟

😶😶😶

مثلا چی؟

نمیدونم والا

عید اوناس بما چ ربطی داره خب

میاین گروهم؟                                                           کلی هنر دستای باحال و قیمت مناسب دارمااااا                  https://t.me/joinchat/KrF3gFQBlXPLhMt69pzs_A
2706