2733
2739

کتاب برزخ تن از دکتر شهریار کهن زاد رو بخون اگه این مساله برات جالبه

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله یکی از اشنایان همسرم ترنس بود بنده خدا مجوز جراحی گرفت خارج از کشور جراحی کرد چندوقت پیش هم عروسیش بود🙂میترسید اشناهاش ببینن وگرنه عکس عروسیشو میذاشتم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من نظرم مثبته. متاسانه از نزدیک ندیدم ولی اگه ببینن کسی که تغییر جنسیت داده و دختر شده، حتما اگه اخلاق ایناش خوب باشه باهاش دوست میشم و خیلی دوستش خواهم داشت.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند.

این افراد برخلاف تصور همه که فکر میکنن دوجنسه هستن، اصلا دوجنسه نیستن

بدنشون با روحیاتشون فرق میکنه ( اونم بخاطر ترشحات غده هیپوفیز ) اصلا مریض نیستن

مثل همه انسان هستن و حق زندگی دارن

2738

دختر یکی از مشهورترین دکتر داروساز توی تبریز عمل کرد پیر شد زن هم گرفت

و چون خانوادش  همه دکتر و خیلی قدیمی و اصیل‌ بودن نه تنها کسی نتونست چرت بگه بلکه همه تایید هم میکردن

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع

کسی که ترنس هستش و از مشکلش رنج میبره خوب باید اینکارو بکنه.دو جنسیتیها هم که باید مشکلشون برطرف بشه.ولی خوب تو جامعه سخت میپذیرنشون و خیلی مشکلات دارن.از نزدیک هم دیدم،مثلا دختری که از پسرها هم از نظر ظاهر و عمل پسرونه تر و کاملا هیکلش شبیه پسراس و اخلاقش همینطور.

به نظرم باید آزاد باشن طوری که دوست دارن لباس بپوشن و ارایش کنن بدون تمسخر دیگران. تا مجبور نشن عمل جراحی انجام بدن اکثرشون بعد از عمل جراحی از تغییر جنسیتشون راضی نیستن و پشیمون میشن گاهی بارها تغییر جنسیت میدن. در واقع برای پذیرش دیگران عمل میکنن .من آقایی رو میشناختم که این عمل رو انجام داد بعد عمل هم مدام مورد تمسخر بود از شهرمون رفت دیگه ندیدمش. امیدوارم یه روزی به یه درجه ای از فرهنگ برسیم که همونجوری که هستن بپذیریمشون

بهمن 93بود که من از یه دانشگاه بزرگ انتقالی گرفتم و امدم یه شهر کوچیک نزدیک خونمون دانشگاه 

ورفتم خوابگاه از اون مدل خوابگاه ها که اشپزخونه وسررویس مشترک داشت 

از همون روزای اول اونو دیدم

اخه رفتارهای خودشون باعث ناهنجاری میشه

کسی که ترنسه میتونه مثل‌بقیه زندگیشو بکنه حق طبیعیشه

اما تو همین تبریز جند تا هستن با یه وضع بسیاررررر فجیعی میان بیرون و به مردها شماره میدن و بوس میفرستن و قیمت میدن

یعنی درصد ترنسهایی که منحرف هستن خیلی  بیشتر از ترنسهای با ابرو  هست که واقعا میخان به زندگیشون برشن

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
2706