2737
2734

سلام دوستان 

میخام کیک اسفنجی با ماکروفر درست کنم

میشه دقیق برام دستور پختش رو توضیح بدید🤗🤩

ممنون میشم😋😋

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟
من تو قابلمه بلدم

چطوری میشه توضیح بدید؟❤

خدایا خودت نگه داره همسرِ مهربونم،فرشته هام باش😘خدایا مامان بابام و داداشم و خواهرمُ به خودت میسپارم..یک لحظه هم مارو به حال خودمون نزار..🙏❤  واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات مهمونم میکنید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کیک اسفنجی با قالب بیست سانت و ارتفاع 8سانت👇🏻

اول 6تا تخم مرغ زرده و سفیده شو جدا میکنیم برای کیک اسفنجی لازم نیس حتما به دمای محیط برسه سرد باشه بهتر فرم میگیره

اول سفیده ها رو میزنیم تا جایی که وقتی برعکسش میکنی از ظرف نریزه بعد میذاری تو یخچال

یه لیوان سرخالی شکر از این لیوان دسته دارا قاطی زرده ها میکنی یه قاشق چایخوری وانیل هم اضافه میکنی اینقد با همزن میزنی تا رنگش کرم رنگ بشه

در حین هم زدن چهار قاشق غذاخوری آب جوش رو کم کم اضافه میکنی

یه لیوان آرد با دو قاشق غذاخوری نشاسته ذرت و یک قاشق چایخوری بکینگ پودر  رو با هم جدا مخلوط میکنیم بعد سفیده رو از یخچال بیرون میاریم.. یک سوم مواد خشکمون رو رو زرده هایی که هم زدیم الک میکنیم به همراه یک سوم از سفیده ها همینطور اینقد اضافه میکنیم تا تموم شه...تو هر مرحله هم مواد رو آروم با لیسک هم میزنیم...کف قالب و یک سانت بالاترشو با روغن یا کره چرب میکنیم...یه کاغذ روغنی به اندازه کف قالب تهش پهن میکنیم بعد مواد رو میریزیم داخل قالب...فر رو از اول کار روی دمای 180درجه میذاریم گرم شه...به مدت 40دقیقه...کیک ما آماده اس😍😍

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
من طرز تهیه کیک ماستو بلدم عالیه 

چطوریه؟خمیر ک نمیشه؟

الان کیک بخوای بپزی کی میخوای بخوری

الان نه واسه فردا

2740
کیک اسفنجی با قالب بیست سانت و ارتفاع 8سانت👇🏻 اول 6تا تخم مرغ زرده و سفیده شو جدا میکنیم برای کیک ...

مرسی گلم😋😋

پودر کیک آماده

با مقدار آب و روغن و تخم مرغی که روش نوشته

همه رو باهم ۵-۶ دقیقه بزن

با برنامه پیش فرض کیک ماکروفر

عالی میشه

من همیشه میزارم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
با این دستور عالی میشه واقعا عالی میشه

مرسی گلم

مرسی گلم😋😋

خواهش عزیزم 😊

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
پودر کیک آماده با مقدار آب و روغن و تخم مرغی که روش نوشته همه رو باهم ۵-۶ دقیقه بزن با برنامه پیش ...

فدات خانومی😊

2706