2737
2734

سلام بچه ها

من هفته دوازدهم رفتم سوندی nt. دکتره گفت جنسیت احتمالا پسره. من فیلم گرفتم و اون صحنه ای که داره در مورد جنسیت میگه اسکرین شات گرفتم. شما بوبول بچمو میبینین یا من توهم زدم؟ ممکنه اشتباه باشه؟ سمت راسته میبینین؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

تو سونوی دوازده هفته هم دختر بوبول داره هم پسر منتهی برای پسر رو به بالاس برای دختر مستقیم   

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

جیگرشو خام خام 😂😂😂😂😂😂

ببخشید احساساتی شدم یه لحظه😢

😂😂😂😂

مبارکه خانم بسلامتی

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰