2733
2739

سلام هفته ۱۵ بارداری هستم تقریبا ده روزه سردرد دارم رفتم دکتر فشارم ۷ روی ۵ بود هرروز چک کردم از ۷ بالاتر نمیاد دارم از سردرد و سرگیجه میمیرم بی رمق و بی جونم حالت تهوع کلافم کرده😢 ولی دکتر بهم سرم نمیده گفت چیزای شور بخور😐الان دوروزه فقط دارم چیزای شور میخورم ولی فایده ای نداره فشارم بالا نمیاد اصلا حالمم بدتر از روز قبل

نکران شدم که نکنه واسه بچه ضرر داشته باشه این فشار پایین 

کم خونم هستم کم کاری تیرویید خفیفم دارم که دارو میخورم اینا باعث میشه که انقدر فشارم پایین باشه؟

از اول بارداری فشارم همیشه ۱۰ بود الان ۱۰ روزه شده ۷ 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واسه هرچیزی که میخورم نمک میزنم ولی بی فایده اس

باید برم یه دکتر دیگه اینطوری نمیشه جونم داره در میاد😢

خودم هیچی میترسم برای بچه خطرناک باشه😢

تخته نمک سنگی بگیر خردش کن و از اون نمک استفاده کن .صبح ها ناشتا خرما و مویز بخور.صبحانه رو به موقع بخور شب وقت خواب شیره انگور بخور.برای کم خونیت گوشت قرمزو با آب سرد بشور  ورقه ورقه برششون بده بذار تو یه شیشه رب سرشو بذار و بذارش تو  یه قابلمه که آب توش ریختی و بذار با آب بخار پز کنه بعد آبشو بخور. قرص آهنت و مولتی ویتامینتو همراه خرما صبح ناشتا بخور. سبزی های برگ سبز هم که برای کمخونی عالیه.منم وضعیت شما رو داشتم الان خدارو شکر بهترم 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌
تخته نمک سنگی بگیر خردش کن و از اون نمک استفاده کن .صبح ها ناشتا خرما و مویز بخور.صبحانه رو به موقع ...

خداروشکر

مشکل من اینه که از همه چیز بدم اومده الان دوماهه لب به کوشت نزدم😢

2738
خداروشکر مشکل من اینه که از همه چیز بدم اومده الان دوماهه لب به کوشت نزدم😢

باور کن منم همین حالو دارم یعنی به زور میخورم چون دوقلو هم دارم واقعا زیر فشار میخورم .از گوشت هم متنفرم فقط آبشو میخورمو گوشتو میدم به شوهرم میخوره ولی هر چی خواص هستش تو اون آب هستش.خودتو مجبور کن من بارها خوردم نیم ساعت دراز کشیدمو در نهایت بالا آوردم ولی اون مدت هم یه چیزی جذب میشه.اگه سوزش سر دل هم داری یه هویجو با دندونهای جلوت ریز ریز بخور بهتر میشی. غذاهاتو سرد و کم تو وعده های زیاد بخور که زیاد اذیت نشی .من یه قاشق آب هم میخوردم بالا میاوردم ولی همش با فوت و فن خوردم متاسفانه فشار خیلی پایین هم برا خودت و بچه ضرر داره  ممکن باعث غش کردن بشه به خاطر ضعفش نمیتونی چیزی بخوری و اگه نخوری تهوعت بیشتر میشه ...

باور کن منم همین حالو دارم یعنی به زور میخورم چون دوقلو هم دارم واقعا زیر فشار میخورم .از گوشت هم مت ...

درسته باید به زور بخورم آب گوشت و میتونم بخورم فردا گوشت میذارم تو شیشه عصارش و بخورم

ممنون از راهنماییت🌹

درسته باید به زور بخورم آب گوشت و میتونم بخورم فردا گوشت میذارم تو شیشه عصارش و بخورم ممنون از راهن ...

خواهش میکنم عزیزم انشالله زودی مثل من بشی 😊 خود گرسنگی باعث افت فشار میشه و خود افت فشار باعث تهوع میشه .تو حالت عادی هم اونایی که افت فشار دارن همش بیحالن و عق میزنن 😁

خواهش میکنم عزیزم انشالله زودی مثل من بشی 😊 خود گرسنگی باعث افت فشار میشه و خود افت فشار باعث تهوع ...

ممنون‌ان شاءالله زودتز تموم بشه اخه یه پسر شیطونم دارم که اصلا نمیذاره استراحت کنم خیلی کم اوردم😢

ممنون‌ان شاءالله زودتز تموم بشه اخه یه پسر شیطونم دارم که اصلا نمیذاره استراحت کنم خیلی کم اوردم😢

عزیزم😊خدا حفظشون کنه غصه نخور همه اینا میگذرن و نینی جدید خوشی براتون میاره و شاد و خرم با هم زندگی میکنین این سختی ها هم برات شیرین به نظر میان .😘

2706