2733
2734
عنوان

پسر خوبيه ولي... ☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 1122 بازدید | 85 پست

ولی خب شاید ادمای دیگم تو زندگیت پیدا بشن و بهتر باشن..

عشق و عاشقی هم فقط ی نوع وابستگی هس ک از شخصی ب شخص دیگه منتقل میشه😆😆

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب گذشته چه اهمیتی داره.اتفاقا بنظر من پسری که تجربه نداره احتمال اینکه بعد از ازدواج اشتباه کنه بی ...

اره با این حرفت موافقم ک تازه بعد ازدواج یادش میفته ک باید بره جوونی کنه.ن گلم اشکال نداره من خوشم اومد از عقیدت میگم کاش منم مث شما مثبت نگر بودم.اخه من خیلی منفی نگرم و همیشه هم خودم بیشتر از همه اذیت میشم

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...

دوستان بعضی ها منظور منو اشتباه متوجه شدن

من مشکلی ندارم که قبل از من با چند نفر بوده

فقط حس خوبی ندارم عشق دوم باشه

در ارتباط بودن با عاشق شدن فرق داره

با شمااااااام 😒
عالی بود بیانت فکر کنم همین کاقی باشه برای جواب استارتر

ن ایشون ک الان رابطه دوستی نداره انگار با توصیفی ک میکنه رابطه شناخت هست.

روزی ب رویاهات ک هنوز با من است حسادت خواهی کرد روزی که دیگر هیچ نشانی از من نخواهی داشت...
ن ایشون ک الان رابطه دوستی نداره انگار با توصیفی ک میکنه رابطه شناخت هست.

خب بازم شاید ی پسر بیاد تو زندگیش بگه چرا را نامحرم اصلا حرف زده...طرز فکر که محدود بشه فرق نداره 

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
همه ی حرفاتون درست بود البته به بعضیا میشه اعتماد کرد و به بعضیاهم نه اینی ک من میگم میشه اعتماد و ...

اره حساس بودن ک اصلا خوب نیست چون فقط ب خودت آسیب میزنی

خب بازم شاید ی پسر بیاد تو زندگیش بگه چرا را نامحرم اصلا حرف زده...طرز فکر که محدود بشه فرق نداره&nb ...

فک نمیکنم دیگ پسری با همچین طرز فکری باشه.بالاخره کسی ک دانشگاه رفته همکلاس پسر داره و ممکنه باهم درارتباط باشن...واقعن نمیشه تمام دوستی ها رو تو ی دسته دید خیلی متفاوته واقعن...مث ی دوستی ساده و همکلاسی داریم...ی دوستی هست ک ب صرف شناخته...ی دوستی ب صرف عشقو علاقه و ی دوستی ب صرف فقط رابطه س ک س.

28 سلامت باشی عزیزم

امیدوارم ک  دختری مث خودشون نصیبشون بشه.ن مث من ک خودم رو همه جوره گذاشتم فقط برا زمانی ک ازدواج کردم حتی زمان دانشگاه با همکلاسیام صحبتم نمیکردم ولی همسرم از اون دسته پسرایی بود ک زمان مجردی اهل دوستی زیاد بوده و الان اصلا احساس خوشبختی ندارم و همش تو این فکرم ک جدابشم 

امیدوارم ک  دختری مث خودشون نصیبشون بشه.ن مث من ک خودم رو همه جوره گذاشتم فقط برا زمانی ک ازدوا ...

ممنون عزیزم

ناراحت شدم انشاءالله هرچی خیره پیش بیاد برات 😙😙😙🌷🌷🌷

ولی تو قصه خودتو بکش نقاش بزار هر کی هرچی هست باشه تو خودت باش ...
ممنون عزیزم ناراحت شدم انشاءالله هرچی خیره پیش بیاد برات 😙😙😙🌷🌷🌷

ممنون عزیزم.