2733
2734
عنوان

مادرشوهرم کاری میکنه که خیلی رو مخمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1960 بازدید | 113 پست

ای وای خدایا اینا کین

آخه بی وجودها بچش سه ساله نگه داشته بچه تو مهد نبوده تو سرما و برف 6 صبح نزده بیرون. از بار سنگین و بچه بغل کردن تو خیابون دست و کمرش درد نگرفته. من کشیدم دارم می گم چه قدر بدجنس هستید

انوقت شوهر استارتر که زیر دست این مادر بزرگ شده چی ؟ابا اون الان یه شاهدزده؟

خانوم ما گفتیم الگو برداری،شما دیگه چرا جوش میزنی.استارتر میگه کارش برام قابل هضم نیس،ی ناهنجاریه،شما میخوای با توجیه کارشون چی بگی .

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا بچه ات رو نمیذاری خونه اون یا چرا نمیبریش مهد

این روزا هوا سرده. نمیشه بچه رو صبح ساعت 6 تو سرما و تاریکی ببرم خونشون. مریض میشه. بعدشم بچه ام بیدار میشه گریه زاری راه میندازه کله صبح. گذشته از این خودش اصرار داشت که من بیام خونتون 

خانوم ما گفتیم الگو برداری،شما دیگه چرا جوش میزنی.استارتر میگه کارش برام قابل هضم نیس،ی ناهنجاریه،شم ...

من میگم این رفتاری نیست که ناهنجاری حساب بشه خودخواهیه فقط

دوتا چیز کوچیک جذاب دیده برش داشته نه دزدیه نه بیماری روانی 

برچسب نزنید ولی خب واقعا حوابم  راخود استارتر  بده ایا شوهر استاتر الان یک دزده؟ زیر دست این مادر و با خون و شیر ابن زن بزرگ شده دیگه

هر مسیله ای را به اندازه واقعی بزرکش کنید 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
براش در سال سه چهار بار کادوهای بی مناسبت و بزرگ میگیریم. مثلا براش چای ساز خریدم، گوشی موبایل خریدم ...

من بازم میگم این مریضه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
چه راحت برچسب میزنید به یه ادم دیگه  استارتر گناهش پای تو هست  مقصر تویی که مادرشوهرت ...

من گفتم دزده؟ یادم نمیاد. من برای مسئله ای که داره این روزا اذیتم میکنه از دوستانی که نمی بینمشون، کمک گرفتم. شما هم بهتره زود قضاوت نکنی 

خاک بر سرم بخاطر یه تراش؟

نه به خاطر یه تراش. بخاطر اینکه اگه بگم فکر میکنه خیلی بیشتر از یه تراش بوده. بعدم ترجیح میدم این جور مسائل رو خودم تنهایی حلش کنم تا اینکه بخوام شوهرم رو دخالت بدم

استارتر عزیزم قضاوت زود را شما داری میکنی نگاه کن همه به مادرشوهرت یا برچسب دزدی زدن یا بیماری روانی اونوقت به من میگی زود قضاوت میکنم ؟

خیلی نامردیه گناهش پای تو نوشته میشه 

درضمت چرا شوهرت باید فکر کنه بیشتر از اینها بوده شماها چه راحت تهمت میزنید طبیعیش اینه از تهمتی که داری به مادرش میزنی دلخور بشه 

بازم میگم یکم دلت را بزرگ کن

شوهرم خیلی به حلال و حروم معتقده. همیشه سعی کرده حروم وارد زندگیش نشه

مطمین باش مادرش هم همینطوره 

بهتره از یه کارشناس تو کلینیک یا یه مشاور مذهبی سوالت را بپرسی نه ادمهایی که حرف مادرشوهر بیاد وسط به خودی خود مجرم حسابش میکنن

من نه بهش برچسب زدم نه گفتم که دزده. یه کاری میکنه که رو مخمه. نمیدونستم که چطور با این معظل برخورد کنم. حتی توی پست اول هم گفتم چون بی ارزشه تا حالا به روش نیاوردم. اینکه دیگران واکنش و بازخوردشون نسبت به یه موضوعی متفاوته تقصیر من نیست. چرا نمیگید خیلی ها گفتن نه بیماریه نه دزدی ... به روش هم نیار. منم گفتم چشم. شما زیادی داری شلوغش میکنی عزیزم

دخترتو بذار مهد  سنشم مناسبه واسه مهد فرستادن

مادرشوهرم دو روز در هفته میاد. سه روز دیگه اش رو میذارم مهد

تهرانم. مشکل پلاک زوج و فرد دارم . مجبورم سه روز در هفته بذارم مهد چهار روز در هفته خونه اس. پنجشنبه جمعه خودم هستم، دو روزم مادرشوهرم میاد

در نهایت احترام ببخشید آ،اگه بچه از این یاد بگیره؟؟؟اونوقت چی؟؟؟بذارش مهد 

درست میگین..

آدم نمیدونه از دست ازین مادرشوهرا چکار کنه..خوب خوبشون هم بده.

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..
2706