2737
2734
عنوان

تکون خوردن مایع گوش میانی

| مشاهده متن کامل بحث + 82415 بازدید | 94 پست
اره عزیزم گوش راستم یکم شنواییش کم شده برم جایی که یکم سروصدا باشه خیلی اذیت میشم انگار صدا میشینه ...

تعادل داره اما یوقتایی سرگیجه بگیره قرصشو سریع میخوره خوب میشه شما بتاهیستین نمیخورید ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی شما چند وقت طول کشید که خوبه خوب شدین

بیا ننه من کامل واست بگم

من حدودا 15ساله درگیرشم بوگو ماشالاااا😂😂

ببین عزیز من عین خودت اولا که درگیرش شدم مرگ و میخواستم از خدا 

انقدر که سرگیجه و تهوع عذابم میداد حال سگ داشتم،یه مسیر کوتاه که با ماشین میرفتم بینش باید پیاده میشدم چون حالم بد میشد بدبختی دانشجو شهر دیگه شدم که باید با مینی بوس میرفتم 

بزا خیالتو راحت کنم که این بیماری درمان نداره ولی با یه دونه قرص و کم کردن نمک و کاکائو شاید ماهی یبار درگیرش شی شاید ده ماه بشه اصلا سرت گیج نره

برو داروخونه چن ورق دیمن هیدرینات بگیر و سیناریزین و بتاهیستین

اصلش همون دیمن هیدریناته،من دیگه دستم اومده تا بخواد سرگیجه م شروع شه یه دونه میخورمو تموم

خیلیم شدید شد هر سه رو باهم

قبل مسافرتم نیم ساعت قبله سوار شدن یه دونه دیمن بالا میندازم و تا مقصد راحت راحت

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
تعادل داره اما یوقتایی سرگیجه بگیره قرصشو سریع میخوره خوب میشه شما بتاهیستین نمیخورید ؟؟؟

نه هیچی نمیخورم .فک میکنم بتاهیستین بخورم بالا میارم تا حالا نخوردم احساس بدی بش دارم

2738
بیا ننه من کامل واست بگم من حدودا 15ساله درگیرشم بوگو ماشالاااا😂😂 ببین عزیز من عین خودت اولا که ...

سلام عزیزم میشه بیای تل گرام.شماره مو برات گذاشتم توی تل گرام و دیلیت اکانت کردم اما پیام ندادی این ایدی تل گراممه اگه تونستی بهم پیام بد عزیزم

Skordi@

سلام عزیزم میشه بیای تل گرام.شماره مو برات گذاشتم توی تل گرام و دیلیت اکانت کردم اما پیام ندادی این ...

سلام عزیزم ، شما مشکلتون حل شد؟

من در حال نشسته هم که هستم انگار یهو احساس بدی بهم دست میده مثل ضعف و ناتوانی انگار نمیتونم از جام بلند شم و به قول شما زیر پام خالی میشه شما در حالت نشسته این حس رو داشتی؟ 

خدایا شکرت 😍

سلام. نمیدونم مشکل شما حل شده یانه.من دنبال یه موردی میگشتم این سایت رو دیدم.من هم چند ماه قبل عدم تعادل داشتم.سر پا ایستادن سخت بود برام و بدنم مثل درختی که در مسیر باد هست احساس میکردم داره میفته.می خواستم وارد خیابان بشم و عبور کنم فکر میکردم تعادل ندارم و الانه بخورم زمین.خم میشدم چیزی بردارم احساس میکردم دارم میگفتم و...پیش یه متخصص داخلی رفتم و قرص ویتامین ب 300 بهم داد و یه هفته ای خوب شدم.هرشب هنگام خواب دعا میکنم

2706