2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بسیار زیاد عوارض داره 

سیپروهپتادین کمتره عوارضش نسبت به این قرص

دگرا پوکی استخوان میاره شدید 

فوقش یکی دو تا 

اونم به چهار قسمت تقسیم کن توی هشت روز بخور همین 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2731
2738
سیپرو خوردم به شدت خواب اوره

من دو تاشم خوردم

سالها پیش

دگزا باد میکنی کاملا باد الکی هست تا قطع کنی باد میخوابه مثل ورم کرده ها میشی😂

سیپرو اشتها رو باز میکنه ولی اونم با دقت بخور حتما اول به چهار تا تقسیم کن خیلی خیلی اروم باید بخوری چون به کلیه ضرر میزنه شدید 

برای قطع کردنش هم کم کم قطع کن 

من فقط عروسی جشن بخوام برم ده روز قبلش سیپرو رو میخورم یه کم جون بگیرم لباس توی تنم زار نزنه😂

و گرنه اصلا نمیخورم دیگه 😊

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

باعث میشه کلسیم جذب نکنه بدنت تا یه مدت 

من واسه تنبلی تخمدان دکتر داده بود بهم بعدش انقد صورتم باد کرده بود لپ اورده بودم هرکی منو میدید میگفت حامله ای؟😐😐 حتی انگشت پاهام باد کرده بود

ولی موندگار نیستا،من کلا صورتم خوب بود از قبل،ولی بعدش که قطع کردم قرصو پف زیادی صورتم خوابید