2737
2734
عنوان

قبل از نامزدی یا عقد با همسرآینده این صحبت ها رو کنید- بخش اول

| مشاهده متن کامل بحث + 17137 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله معلومه ک شما سرترین ولی تو این سن بازیچه ی مشت هرزه شدن کار خوبیست😂 ایا همخونه شدن کار خوبیست ...

آروم باش کوچولو

ان شالله بزرگ میشی و کنترل حرفات و احساساتت رو بهتر بعهده میگیری

و یاد میگیری هر چی شنیدی رو همه جا غرغره نکنی

و وقتی در مورد چیزی اطلاع نداری حرفی نزنی که باعث بشه منزلت اجتماعی ات پایین بیاد

😁
2728

موضوع پنجم :اهداف و چشم انداز رشد شخصی======= اینها رو هم خودتون به خودتون جواب بدید هم در خلال صحبت ها از همسر آینده بپرسید و در رفتارش ببینید

اهداف تحصیلی( ایا قصد ادامه تحصیل دارید؟ دیدگاه شما به مدرک تحصیلی چیست)

اهداف اقتصادی ( در ده سال اینده خود را از منظر اقتصادی در کجا تصور میکنید؟ تمول و رفاه چقدر برای شما مهم است، به چه میزان دارمد و رفاه ثروت میگویید و تعریف فقر از نظر شما چیست)

اجتماعی ( شان اجتماعی چقدر برایتان مهم است؟

شغلی ( شغل خوب وبد از نظر شما چیست، اشتغال خانم ها چقدر برایتان مهم است)

معنوی (ایده ال معنوی شما چیست و ...

😁
2738
عزیزم من مشکلی با تاپیک شما و محتواش ندارم فقط حرفم اینه که این مطالب در حد حرف قسنگ هستن و کاربرد ...

از تندی که در کامنت هام کردم معذرت میخوام

الان که دوباره میخونم میبینم شما هم درست میفرمائید و این حرفها موقعی ارزشمند هستند که جنبه عملی پیدا کنن و حتی در این صورت هم بسیاری از مسائل تا وقتی زیر یک سقف زندگی نکنیم معلوم نمیشن

😁
نه بابا عزیزم به من چه زندگی شما... دلم سوخت هرچی میگید یه چی دیگه میگه😂

دیدی جان من؟

بعضی ها میخوان بالاخره یه فنگی دربیارن از همه چی

چون کامنتاتون رو توی تاپیک های دیگه دیده بودم و پسندیده بودم تعجب کردم 

😁
دیدی جان من؟ بعضی ها میخوان بالاخره یه فنگی دربیارن از همه چی چون کامنتاتون رو توی تاپیک های دیگه ...

بعضیا دنبال اینن یه مسئله بسازن روزشون بگذره اینم بخاطر بیکاری زیاده.... قربونت برم عزیزی😘😘

اول خودت!

تشکر میکنم ازت عزیز مطالب خیلی خوبی رو مطرح کرده بودی . من کلا خیلی علاقه مندم نحوه زندگی و ماجراهای خاص و معمولش رو از نگاه بقیه افراد هم ببینم و تجربه کسب کنم . خسته نباشی ...