2733
2734
عنوان

قبل از نامزدی یا عقد با همسرآینده این صحبت ها رو کنید- بخش اول

| مشاهده متن کامل بحث + 17137 بازدید | 56 پست

والا من دوران آشنایی ب پسره گفتم نمیام تو ساختمون مشترک اونم قبول کرد روز خواستگاری ننه بابای روباه صفتش گفتن اصلا لازم نیس با ما زندگی کنی هرجا خواستی برو. بعد عقد گفتن تو میخوای پسرمون رو از ما بگیری میگی بریم یه جای دیگه. این فقط نمونه ای از دروعاشون بود ک آخرش منجر ب طلاق شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صد البته از این زیرقول زدن ها وجود داره 

خدا صد برابر دروغگوتر رو سر راهشون بزاره. من ب حرفشون اعتماد کردم وگرنه تو عقد شرط حق مسکن رو میزاشتم. اصلا فک نمیکردم در این حد بخوان با حیله بازی ازدواج سر بدن

مسلما ادمها تا زیر یک سقف نرن هزار جنبه مجهول دارن، ولی ما داریم در مورد رابطه هدفمند صحبت میکنیم ا ...

عزیزم من مشکلی با تاپیک شما و محتواش ندارم

فقط حرفم اینه که این مطالب در حد حرف قسنگ هستن و کاربرد انچنانی تو زندگی متاهلی  ندارن

2740
عزیزم من مشکلی با تاپیک شما و محتواش ندارم فقط حرفم اینه که این مطالب در حد حرف قسنگ هستن و کاربرد ...

باور کن دارن

خیلی ادمها هم میان از خودشون یه مرد ارمانی میسازن ولی چون ادم در رابطه هست میتونه تا حد زیادی حدس بزنه .

درسته که نمیشه همه چیز رو فهمید ولی خیلی چیزا رو میشه حدس زد

من توی زندگی خودم خیلی چیزا رو مد نظر داشتم و پرسیدم و دیدم و بعد هم خونه شدن خیلی راحت تر بودم

😁

÷

موضوع سوم : دوستان و نحوه معاشرت با دوستان======= اینها رو هم خودتون به خودتون جواب بدید هم در خلال صحبت ها از همسر آینده بپرسید و در رفتارش ببینید

اهمیت دوستی

نگرش به دوستی با جنس موافق و مخالف

دوست صمیمی و تعریف آن

در چه شرایطی رابطه دوستی خود را قطع میکنید؟

رابطه با دوستان همسرتان به چه معناست؟

دوستان شخصی خود را معرفی کنید. دوست شخصی دوستی است که وارد فضای خانواده نمیشود.

دوستان خانوادگی خود را معرفی کنید

مشخص کنید میل دارید روابط شما و دوستانتون بعد از ازدواج چطور باشه یا همسرتون و دوستاش چطور باشه

دوستانی که دیگه باهاشون رابطه ندارید رو معرفی کنید و بگید به چه دلیلی دیگه باهاشون رابطه ندارید

همچنین از همسراینده هم بخوایید در این رابطه صحبت کنه و توی روابطش ببینید

😁

موضوع چهارم : باورها و ارزش های دینی======= اینها رو هم خودتون به خودتون جواب بدید هم در خلال صحبت ها از همسر آینده بپرسید و در رفتارش ببینید

نگرش به دین و مذهب

میزان باور به تداخل دین و سیاست

رفتارهای دینی و انجام مناسک دین

میزان اعتقاد به حلال و حرام

محرم و نامحرم

😁