2737
2734
عنوان

سایز فولیکول

121 بازدید | 5 پست

سلام بچه‌ها کسی میدونه سایز فولیکول تو روز سوم پریود چنده؟

من ماه پیش لتروزل خوردم پنج تا دونه شبی یکی باردار نشدم سونو دادم ماه بعدش روز سوم سیکلم فولیکول ۱۱میلیمتر دارم دکتر گفت قرص نخور با همین باردار میشی اما به یه دکتر دیگه پیام دادم گفت احتمالا برای ماه قبلت باشه و برای روز سوم این فولیکول بزرگه.

و میدونید اندازه آندومتر تو روز سوم چند باید باشه؟

فولیکول فک کنم تو روز ۱۴ تست بگیرن

منم این ماه پنج تا قرص خوردم ولی فولیکول قالب نداشتم تو روز ۱۴

آن شالله که حامله شی گلم

آمپول نداد بزنی؟

چرا زود رفتی برای سونو؟

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
فولیکول فک کنم تو روز ۱۴ تست بگیرن منم این ماه پنج تا قرص خوردم ولی فولیکول قالب نداشتم تو روز ۱۴ ...

چون ماه قبل لتروزل خورده بودم گفت سونو بده چون حانله نشدم گفت ممکنه کیست شده باشه ولی دید تخمک دارم دیگه نذاشت این ماه لترپزل بخورم فقطگفت چون تخمک گذاریات زود ب زوده روز نهم سونو بده ببینم اگه سایزش خوبه آمپول اچ سی جی بزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما الان بارداری؟ببخشید برای کدوم شهر هستین؟

من سبزواریم گلم

نه هنوز حامله نشدم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...