2737
2734

میشه از فرهنگتون بیشتر بگین مخصوصا روابط عروس و خونواده شوهر.

میخام بیشتر ازتون بدونم.

خواهشا چ مثبت چ منفی همشو بگین .ممنونم از همتون❤😘😘😘❤

مثلا همیشه عروس باید بره پیش مادر شوهر اینا.

همیشه عروس باید بهشون سلام کنه.

همیشه عروس باید ...در مئرد حجاب و...هم بگین اونا حق دارن ب حجاب ادم گیر بدن😭.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این چیزا ربطی به شهر ندارن  فرهنگ هر خانواده خاص خودشه   من و همسرم همشهری هستیم ول ...

دوس دارم بیشتر در مورد فرهنگشئن بدونم بابا اینا منو ی جئر دیگه مینگرند

2728

من خودم اردبیلیم اخه نمیشه کلی چیزی گفت واقعاااا هرکسی فرق میکنه شبیه هم نیستن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

من شوهرم اردبیلیه ولی ساکن تهرانن

خواهرشوهرم تو اردبیل زندگی میکنه

کلا اردبیلیها ادمایی هستن که خودشونو خیلیییی قبول دارن ، خیلی مغرورن،اهل تشریفاتن زیاد

خدايا خودت مراقب دختر كوچولوم باش💕
2738

نه خوبن

مادرشوهرا عروس دوستن

پسراشون هم معمولا خوبن

خیلی فقط اخلاق آقایون تندِ

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
من خودم اردبیلیم اخه نمیشه کلی چیزی گفت واقعاااا هرکسی فرق میکنه شبیه هم نیستن 

میدونی اینا میگن دختر |زن نباید بره بیرون زشته.

باید حجاب داشته باشه.همیشه حق با خونواده شوهره عروس باید کوتاه بیاد چون کوچیکتره.

بعدشم عروس نباید زیاد(در حد فجیع نه)ب خودش برسه.ولی عیب نداره دخترای خودشون اینجوری باشن چون اونا مال پسرای مردمن.😒 خب مگه ناموس خودشون نیستن.

بعدشم هرچی مهمون میاد واسشون باید عروس بره اونجا.

واقعا درسته.

هر جا هم ک عروس میره باید قبلش ب اونا خبر بده(د بخدا دیگه من اینارو قبول ندارم.)

میدونی اینا میگن دختر |زن نباید بره بیرون زشته. باید حجاب داشته باشه.همیشه حق با خونواده شوهره عروس ...

نه بابا الان عروسهای ماهم اردبیلی هستن راحت میرن میان ارایش میکنن والا چندوقت یکبارم میبینیمشون همش سمت خودشونن

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
نه خوبن مادرشوهرا عروس دوستن پسراشون هم معمولا خوبن خیلی فقط اخلاق آقایون تندِ

رفتار شوهرم عاااااااااااالیه.

ولی مادرشوهرم اینا همیشه میگن باید عروس اینکارو بکنه اونکارو بکنه مردم دیگه انقد اینارو شنیدم.

همیشه تحت کنترلشونم.ک من کجاها میرم با کیم با کی میرم با کی میام

2706