2733
2734
عنوان

مشاوره خوب میشناسید ایااااااا

55 بازدید | 8 پست

سسلامم دوستان دیگه کلافه شدم چند روزه دارم میگردم ب مشاوره تلفنی زنگ زدم گفت دکتر دانلیان،،،،زنگ زدم میگه 45 دقیقه 250 تومن...

دارم از همسرم جدا میشم یکسال هم هست جدا زندگی میکنیم فعلا طلاق نگرفتیم هر چی بگذره بدتره یک نفرو میخوام که نرم اونجا فقط سرزتش کنه دیگه یک ساله دارم میشنوم راهکار میخوام،بعد این همه سختی تازه همسرم زنگ زده که اشتباه کردیم و بریم سر زندگیمون و من پیشنهاد مشاور دادم اونم پذیرفته،فعلا هیچ کسی خبر نداره با هم اشتی کردیم..مثل بچه ها شدیم یواشکی اس ام اس بازی میکنم باهم،من خونه پدرم هستم و اونم همینطور

به حکمتش دل💓 بسپار

تهرانید ؟

انیستیتو روان پزشکی ایران . وابسته ب بیمارستان رسول اکرم ( صلوات الله علیه) 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصفهان

آقای دکتر بهراد

یه ساعت ۷۵ تومن

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
2731

من یکیو میشناسم اسمشم نمیدونم تو یه مجله خاطراتش چاپ میشه تو اینترنت بزنی میاره خیلی کارش خوبه

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️
من یکیو میشناسم اسمشم نمیدونم تو یه مجله خاطراتش چاپ میشه تو اینترنت بزنی میاره خیلی کارش خوبه

خوب چی بزنم پیداش کنم چه مشخصاتی

به حکمتش دل💓 بسپار
2738
خوب چی بزنم پیداش کنم چه مشخصاتی

بزن شماره مشاور مجله روزهای زندگی

هرچه بیشتر به میزان عشقمان اضافه کنیم شانس بیشتری برای رهایی از دام سایه خواهیم داشت. بچه هایمان را دوست بداریم اما این کافی نیست. باید یاد بگیریم بچه های دیگران را در آن‌سوی دنیا نیز دوست داشته باشیم.آوین❤️آرشین❤️آروشا❤️