2737
2734

سلام دوستان گلم

من اخرهاي هفته سيزده هستم

از ديروز صبح كشاله ران سمت چپم درد ميكنه و هنوز خوب نشده؟ آيا طبيعيه؟ 

يك دختر دارم شاه نداره  

یس😎

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نمیدونم دوستم من تجربه ی ندارم 

فقط ی سوال دیروز باید پری میشدم ک نشدم‌ی روز تاخیر 

یکم الان تهوع دارم ینی امکانش هست ک ب این زودی علایم بارداری دیده بشه؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

به قول دکتر من زن باردار هیچ درد و مرضی نداره جز بارداری و هیچ چاره ای نداره جز تحمل. من از یه هفته قبل از اینکه بفهمم باردارم دل درد داشتم تا الان که هفته 9 هستم بازم دارم و شدیدتر هم شده. درد سینه خیلی خیلی شدید هم جدیدا بهش اضافه شده. جوری که فکر میکردم سرطان سینه گرفتم که انقدر درد میکنه. از دردش نفسم بالا نمیاد

نمیدونم دوستم من تجربه ی ندارم  فقط ی سوال دیروز باید پری میشدم ک نشدم‌ی روز تاخیر  یکم ...

اره عزیز. من از یه هفته قبل موعد درد پری ، خواب الودگی، ضعف و سرمای شدید داشتم.و روز بعد از از موعد ازمایش دادم مثبت بود. برو ازمایش بده ایشالا مثبت باشه

2740
نمیدونم دوستم من تجربه ی ندارم  فقط ی سوال دیروز باید پری میشدم ک نشدم‌ی روز تاخیر  یکم ...

فكر نكنم 

حداقل ٥-٦ روز از موعد پري بايد بگذره

يك دختر دارم شاه نداره  
اره عزیز. من از یه هفته قبل موعد درد پری ، خواب الودگی، ضعف و سرمای شدید داشتم.و روز بعد از از موعد ...

وای ینی ممکنه مثبت شه؟من یبار اقدام داشتم ینی اونم‌شیطونی بود 

توکل بخدا اگه شدم‌خداروشکر 

کمرمم الان درد میکنه یکمم تهوع دارم مترسمم بی بی چک بزنم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
تو بارداری همه چیزی ادم میگیره. حسابی کیف کن ک بعد حسرتش رو میخوری چ زود تموم شد9ماه ت. مال من مث ...

حتما دعا ميكنم و سعي ميكنم لذت ببرم از اين برهه اما

خيلي اذيتم ميكنه اين درد مخصوصا وقتي راه ميرم و موقع خواب

يك دختر دارم شاه نداره  
2706