2737
2739
عنوان

سونوگرافی های بارداری-پردیس نور

1147 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها خوبین؟!

کسی تا حالا سونوگرافی پردیس نور توی سعادت آباد رفته؟!

به نظر مجهز و شیک و تر و تمیز میاد

خودم واسه مشکل دیگه ای رفته بودم و راضی بودم

الان واسه سونو های بارداری میخوام برم

کسی تجربه ای داره آیا؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

یعنی واقعن هیچ کس تجربه اینجارو نداره؟!!!!!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سونوگرافی ‎دکتر حسین صدری با بیش از 25 سال سابقه درخشان

آدرس مطب جدید دکتر صدری: تهران،شریعتی،سیدخندان،خیابان خواجه عبدالله انصاری،نرسیده به چهارراه ابوذر، پلاک ۱۵۶

⚫متخصص رادیولوژی، سونوگرافی جنین و بزرگسال

📌سونوگرافی جنین

📌سونوگرافی نوزاد و مادران

📌سونوگرافی بزرگسالان

📌سونوگرافی زنان و زایمان

📌عکس رنگی رحم بدون درد

لینک سایت رسمی دکتر صدری:

https://www.instagram.com/dr_sadri.ir/

http://dr-sadri.ir/

2731

اینو میگم برای کسایی که با سرچ میان اینجا

من همه سونوهای بارداریمو پردیس نور رفتم

غربالگری هم همینطور

راضی بودم، خوب بود

کمی معطلیش زیاده فقط

اگر هم از نی نیتون عکس زیاد میخواین قبلش باید به دکتر بگی چون یه عکس بیشتر پیوست سونو نمیکنه

با بیمه ما که نیروهای مسلح هست ، از نظر هزینه هم عالی بود برام

فقط آنومالی رو دوست داشتم یه حای تخصصی تر برم ، رفتم کلینیک آسا که فقط سونو بارداری انجام میده اونم راضی بودم فقط خیلی گرون شد

سونوگرافی ‎دکتر حسین صدری با بیش از 25 سال سابقه درخشان آدرس مطب جدید دکتر صدری: تهران،شریعتی،سیدخن ...

ایشالا بچه بعدی😬😬

[QUOTE=125019475]اینو میگم برای کسایی که با سرچ میان اینجا من همه سونوهای بارداریمو پردیس نور رفتم غربالگری هم همین ...[/QUOTE

سلام. عزیزم پیش کدوم دکتر رفتین؟ توی هفته چندم؟ جنسیت هم درست تشخیص دادن؟

[QUOTE=125019475]اینو میگم برای کسایی که با سرچ میان اینجا من همه سونوهای بارداریمو پردیس نور رفتم غ ...

سونو اصلی تشخیص جنسیتمو نوشتم که اونجا نرفتم

رفتم سونوگرافی آسا

هرچند اونجا همه تشخیصاشون درست بود و برای من حتی از اولین سونو یعنی ۸ هفته جنسیتو درست حدس زد

اسم دکتر یادم نیست باید تو مدارک بارداریم نگاه کنم اگه برات مهمه ببینم بگم

البته بگم که من هر دفعه پیش یه دکتر رفتم یعنی یک نفر ثابت سونو نکرد افراد مختلف بودن

2738
سونو اصلی تشخیص جنسیتمو نوشتم که اونجا نرفتم رفتم سونوگرافی آسا هرچند اونجا همه تشخیصاشون درست بود ...

سلام عزیزم من میخام برم پردیس نور راضی بودی از همه چی؟معطلی برای چی داره؟شلوغه؟

من دنبال جای خلوت میگردم بخاطر کورنا واینکه طرف قرارداد بیمه تکمیلی مونه