2733
2734

من مادر عمل کرد 

یکسال خودم کارشو میکردم 

ولی الان خوبه خداروشکر منتها کار سنگین اصلااااا نباید انجام بده خم و راست نشه باید زیاد مراعات کن

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پلاتین دارن مادرتون؟ و الان ان شالاه خوب شدن ؟ و ببخشید پایین کمرشون بوده یا بالا؟

بله بجای مهره های ستون فقرات پلاتین دارن.خوبه شکر.مادرم دکتر بهش گفت دور از جونش اگه عمل نکنه ویلچر نشین میشه.الان چند سالی هست عمل کردن.قسمت پایین کمرش

#در_خانه_بمانیم
2738
ببخشید بالا یا گودی کمرشون؟ و الان خودشون میتونن کاراشونو انجام بدن؟

وسط کمرش دقیقا از گودی چهار انگشت بالاتر اره خداروشکر ولی عصبی میشه و خیلی فشار میاره بخودش و سرما میزنه درد میگیره دیگ

وسط کمرش دقیقا از گودی چهار انگشت بالاتر اره خداروشکر ولی عصبی میشه و خیلی فشار میاره بخودش و سرما م ...

بله خیلی سخته، منم وسط کمرمه، و سه ماه تو استراحتم، گاهی دردای قبل عمل برمیگرده،  پای راستمم دچار خواب گرفتگی، این علایمو بعد عمل داشتن مادرتون؟ 

بله خیلی سخته، منم وسط کمرمه، و سه ماه تو استراحتم، گاهی دردای قبل عمل برمیگرده،  پای راستمم دچ ...

بله داشت و الانم دارن پاهاش حالت وزوز ضعف رفتگی درد زانو استخون درد همه اینارو داره ولی خب مجبور بود دیگ باید عمل میکرد شمام مراعات کن انشاالله خوب میشین

خالم جراحی دیسک کمر انجام داده. آرایشگر بود.. بعد چند سال کمرش داغووون شده بود اصن به خاطر کمر دردش آرایشگاهو بست. بعد از جراحی یه چند وقت خوب استراحت کرد... میگفت باید زودتر عمل میکردم. الان همه کاری هم میکنه... حتی کوه هم میره و دیگه دردش اصن خوابید. پیش دکتر اشکان خواجو عمل کرد

2706