2733
2734
عنوان

سلام عزیزانم فردامیرم ازمایش میدم

161 بازدید | 12 پست

ازمایش هاوسونوگرافی وغربالگری خیلی استرس دارم کمخونی وکم کاری تیرویددارم نکنه به نی نیم اسیب زده باشه بیاین دلداریم بدین

خدا بزرگ ومهربونه بهش اعتماد داشته باش

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 

نگران نباش عزيزم

منم كمكاري تيروييد داشتم و دارم و قرص مصرف ميكنم ولي الحمدلله بچم سالم دنيا اومد

توكلت بخدا

انشاءالله سالم بياد بغلت

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگران نباش عزيزم منم كمكاري تيروييد داشتم و دارم و قرص مصرف ميكنم ولي الحمدلله بچم سالم دنيا اومد ...

انشالله خدابچتوبرات نگه داره عزیزم ممنون ازدعای قشنگت منم مجردی داشتم خوبم نمیشم فقط نگران بچمم 

2738
انشالله خدابچتوبرات نگه داره عزیزم ممنون ازدعای قشنگت منم مجردی داشتم خوبم نمیشم فقط نگران بچمم  ...

منم همينطور از قبل بارداري تيروييد داشتم

ولي با مصرف قرص اصلا جاي نگراني نيست

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
منم همينطور از قبل بارداري تيروييد داشتم ولي با مصرف قرص اصلا جاي نگراني نيست

قرص اتفاقادارم میخورم لوکسیون فقط میترسم بچم چیزیش بشه دلم میخواداصلانرم ازمایش حتی به درمانگرم نگفتم کم کارم ازترس

قرص اتفاقادارم میخورم لوکسیون فقط میترسم بچم چیزیش بشه دلم میخواداصلانرم ازمایش حتی به درمانگرم نگفت ...

نه عزيزم توكلت بخدا

ولي هر چند وقت چكاب بده كه مطمئن بشي تحت كنترل هست