2733
2734

باهاش کنار اومدم ... فعلا اوضاع همینه 😥😥

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم الان چندروزه درد لگن دارم شبا نمیتونم پهلو به پهلو بشم کشاله رانم هم درد داره مامانم میگه از بی ...

وای منم دارم دکتر گفت گرم نگه دار پیاده روی کن پیاده روی بدتر میکن 

2738
خودتو گرم نگه دار هرچقدر کمرتو پهلوهات گرمتر باشه دردت کمتر ولی درد لگن اگر بخوای زایمان طبیعی کنی خ ...

گرم نگه داشتن خوبه ف ولی زیادیشم نه ... اصا باید ببینی دکترت چی میگه .. من واسه دخترم تحت نظر دکتر مریم کرمعلی بودم خود دکتر فلوشیپ کف لگن  داشت من خیلی از اون ناحیه دچار درد و اذیت بودم ... کلا انگار بچه تو لگنم بود .. خیلی روزای سختی بود ولی خداروشکر راحت زایمان کردم . 

گرم نگه داشتن خوبه ف ولی زیادیشم نه ... اصا باید ببینی دکترت چی میگه .. من واسه دخترم تحت نظر دکتر م ...

سلام عزیزم میشه بگی دکتر کرمعلی با چه بیمه هایی قرارداد داره؟یا کدوم بیمارستانا میره؟و اینکه مطبش خیلی شلوغه؟

پدربزرگ منم درد شدید لگن داشت.رفت پیش دکتر اسکویی متخصص ارتوپدی و جراح لگنه. ازش راضی بود.به نظرم دکتر معاینه کنه بهتره تا اینکه خودت تو خونه بخوای درمانش کنی ممکنه عوارض داشته باشه. برای درمان شکستگی لگن هرچی زودتر اقدام کنید بهتره.

2706