2737
2734
پسرم 54 روزشه سینه هامو از همون اول خوب نگرفت ولی گرسنه می شد میخورد. الان دیگه از گشنگی انقدر گریه میکنه کبود میشه 1 دقیقه از یک سینه میخوره میخوابه سینه راستمو اصلا نمیگیره. یه جوری گریه میکنه انگار دارم بهش زهر مار میدم
سلام منم همین مشکلو داشتم انقدر گریه کرد گرسنگی کشید تا خوررد چپ اصلا نمی گرفت انقدر گریه کرد تا گرفت نکنه بهش شیشه بدی که اصلا نمی گیره
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلمممممممممممم صبور باش گرسنه بشه می خوره حتما شیر نمیاددددددددد حتما برو دکتررررر
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2728
تو این مدت چی بهش دادی پس؟
مشکل از سینه شماست نه از بچه ...
کوشی پس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2738
منم اوایل دخترم سینه چپم را نمیگرفت اما شربت گریپ میکسچر را خوب میخورد منم نوک سینه ام را گریپ میکسچر میزدم بعد که چند روز این کار را کردم سینه را قبول کرد.......
باید حوصله داشته باشی به هیچ عنوانی بهش شیشه ندی
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
عزیزم شیرت رو بدوش من با شیردوش برقی مدلا می دوشیدم و می ذاشتم وقتهایی که نبودم برا نی نی اصلا هم عادت نکرد اما تو بیمارستان صارم پسرم برای زردیش بستری بود براش شیر میذاشتم پرستارا با سرنگ و خیلی آروم شیر رو به نی نی ها می دان و می گفتن اینطوری به شیشه عادت نمی کنن تازه اگه کمی شیررت رو بدوشی سینه ات نرمتر میشه و نی نی راحت تر نوکش رو می گیره بستنی عسل و آبمیوه های شیرین بخور شیرت شیرین بشه چیزهای تند پیاز سیر و فلفل و... نخور نگران نباش و مثل یک مادر قوی به خودت بگو که نی نی شیر منو می خوره به هیچ عنوان عصبی و ناراحت نشو چون رو شیرت تاثیر مستیقم میذاره فقط رو بچه ات تمرکز کن ماههای اول خیلی سختن ولی میگذرن پس فقط آروم باش
به نظر من یه کم آب قند بمال به نوک سینه ات تا شیرین بشه. خوشش میاد میخوره. تسلیمش نشی یهو بهش شیرخشک بدی ها!!!! اگه شیشه بدی دیگه اصلا نمیتونی سینه بدی بهش.

سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....