2737
2734

سلام دوستان

راستش من قبلا هم تاپیک زدم اما بی فایده بود

فقط متهم شدم به رحمی و بی عاطفه بودن

من تو یه شهر دور از خانواده ام زندگی میکنم 

برادرم دوساله دانشگاه شهر محل سکونت ما قبول شده

با اینکه خوابگاه داره ولی همیشه خونه ماست

هیچ چیز رو رعایت نمیکنه و کارهایی میکنه که واقعا جلوی همسرم معذب میشم

خونمون. خیلی کوچیکه خیلی برای سختمونه به خصوص اینکه میخوایم بچه دار هم بشیم

راستش از لحاظ اقتصادی هم خیلی به مشکل خوردیم

واقعل مستاصل شدم و نمیدونم چیکار کنم

مطمئنم بخوام با مامانم صحبت کنم هم ناراحت میشه و بهش بر میخوره

به خدا من بی رحم نیستم و اخر هفته ها بیاد قدمش رو چشم ولی اخه هر روز یا چند روز تو هفته با این رفتاراش 

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

راسش حق با توعه😶😶😶😶

ب خود داداشت بگو سربسته بگو هم ک ب مامانت نکه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

عزيزم من تجربه مشابه براي اين موضوع ندارم، ولي اگر جاي شما بودم خيلي محترمانه مي گفتم كه بره خوابگاه بمونه و فقط يه روز در هفته بياد،ناراحتم شد كه بشه،خيلي ببخشيد،ولي اول زندگي خودت با همسرت در اولويت باشه،بعدش سرويس دادن به خانواده ات.

بعداً كه با شوهرت به مشكل بخوري،خانواده ات مي گن خودت كردي و اينا،هيچ كس پشتت نمي مونه،پس به زندگي خودت فكر كن عزيزم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راسش حق با توعه😶😶😶😶 ب خود داداشت بگو سربسته بگو هم ک ب مامانت نکه

بارها ازش خواستم یکم رعایت کنه گفتم زشته جلو همسرم گفتم حداقل کارهای خودتو بکن یعنی لباسای تنشم من باید جمع کنم انگار نه انگار فرداش یادش میره تازه یه جوری رفتار میکنه انگار من بهش بدهکارم

2731

با خودش حرف بزن و بهش بگو ک با وجودش اونم هرروز معذبین حق با توعه

درمان تبخال و عفونت های تناسلی ب صورت گیاهی همدانیای گل تشریف بیارین مکانی مورد اعتماد برای خرید انواع عرقیات دارویی و گیاهی اصل و با کیفیت به ما بپیوندید لینک کانال@araghiat_giyahii

ب بابات بگو ك بهش بگه

شرايط رو بگو 

ك بره خابگاه تا تجربه استقلال داشته باشه و شايد بهتر درس خوندن

هر چند ك معنقدم خابگاه منبع فساد و اعتياد هست!

بذار اين ترم امتحاناش بده برا ترم بعد ب بابات بگو اگه نشد مشتقيم ب خودش بگو

ك بره خابگاه اينجوري دلخوري پيش نمياد بين تون

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740

مهمون دعوت كن

ك نتونه درس بخونه

بهش بگو اجي جون امشب مهمون دارم برو خابگاه ب درستت برس

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

چه جوری بهش بگم 

مامان و بابای من فوق العاده پسر دوستن و داداشم براشون یه چیزی مثل خداست

گفتن این موضوع ممکنه حتی باعث دلگیری شدید اونا بشه

این منو ناراحت میکنه

تو این وضعیت بد اقتصادی واقعا سخت برا آدم حتی اگه برادرت باشه منم همین مشکل رو داشتم خدا رو شکر مامانم خودش به برادرم فهموند الان دیگه هر روز نمیاد یه چند روز بی خبر قالب بزارید پشت در بمونه شاید خسته بشه دیگه نیاد 😂😂😂😂😂😂

بارها ازش خواستم یکم رعایت کنه گفتم زشته جلو همسرم گفتم حداقل کارهای خودتو بکن یعنی لباسای تنشم من ب ...

وا😯

این نوبره 

راحت بوگو بهش برو خابکاه اخر هفته ها بیا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706