2733
2734
عنوان

کیا مثل من بدبختن و یلدا و ... ندارن؟

5147 بازدید | 52 پست

خیلی دلم پر خیلی خستم کاش بمیرم  تموم شه این زندگی 

با یه مرد نامرد زیر یه سقف نه احساس داره نه چیزی فقط زره زره میخواد منو اب کنه و بکشه 

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔

بهتر كه باهاش يلدا ندااري 

ميخوايش چيكااار ساعت ٩  بزارش دم در حماالو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من،هیچ وقت نداشتم ،کلی گریه کردم دلم گرفته

دوستان شرح پریشانی من گوش کنید...قصه ی بی سرو سامانی من گوش کنید...شرح این آتش جانسوز نگفتن تا کی...سوختم سوختم این راز نهفتن تا کی!!!😞😞😞😞😞😢😢😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعد ۳ روز ک رفت بودم خونه مامانم تا بچم اسهال شدیدش خوب بشه اینقد بغلش کردمو شستمو و... که پرید شدم دوباره اینقد حال روحیم بد بود از یه طر اب شدن بچمو میدیدم از یه طرف خودم خونریزی و... اینقد حالش بد بود ک میرفتم تو حموم همونجا ابش میدادم ز اونطرفم اب میومد یه عالمه 

2738

منم نداشتم منم امروز کلی گریه کردم همه همسایه هامون یا رفتن خونه مامانشون یا اونا اومدن . اما من هیچ وقت هیچ وقت .....منم و شوهر فحاش و غرغرو با یه بچه معلول همیشه نق زن و گریه کن. امشب یه عالمه گریه کردم 

امشب اومدم خونم بچم بهتر شد بود دلیل اینک رفته بودم خونه مامانمم این بود ک شوهرم کمک بده نیست خیلی عاجز بودم رفتم اونجا مامانم خداحفظش کنه عین پروانه دور بچه میچرخید 

2706