2737
2734

دخترم بدون علت از امروز عصر خيلي بيقراري ميكرد و خيلي بيحال بود و بيشونيش داغ بود ولي الان كه خابه پيشونيش خيلي داغه ولي هيج جاي بدنش تب نداره چيمار كنم؟بنظرتون علتش جيه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی دلم میخاد سرمو بکوبم ب دیوار از این سوالای بی مورد .. خب پاشو بچتو ببر دکتر مگه تب چیز ساده ایه ک عصر تا حالا دکتر نبردینش

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2731
یعنی دلم میخاد سرمو بکوبم ب دیوار از این سوالای بی مورد .. خب پاشو بچتو ببر دکتر مگه تب چیز ساده ایه ...

ببين اكه شرايطشو داشتم الان ميبردم نمي اومدم اينحا تاپيك بزنم

ببين اكه شرايطشو داشتم الان ميبردم نمي اومدم اينحا تاپيك بزنم

خب میگی عصر تاالان .. من از روی بدجنسیم ک نمیگم از تب بچه وحشت دارم چون ممکنه ظاهر نشون نده  ولی از درون زیاد باشه و دور ازجون باعث تشنج بشه .. بعدشم بازم جواب سوالت واضحه قطره شربت یاشیاف استامنیفون ک البته شیاف موثر تره

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
خب میگی عصر تاالان .. من از روی بدجنسیم ک نمیگم از تب بچه وحشت دارم چون ممکنه ظاهر نشون نده  ول ...

قطره استامينوفن دادم 

عصر تبش زياد نبود و فقط بيشونيش بود كه اونم قطع شد الانم فقط بيشونيشه و قطره دارم ميكن بخاطر دندونشه ولي فك نكنم الانم جمعست مطبا بستست بيمارستانم دوساعت تا اينحا راهه

2738
قطره استامينوفن دادم  عصر تبش زياد نبود و فقط بيشونيش بود كه اونم قطع شد الانم فقط بيشونيشه و ...

خب خداروشکر .. سر ساعت قطره رو بده بهش و تا صبح مواظب باش .. اگر دیدی همچنان تب داره 4ساعتی قطره بده

عزیزم ببین زیربغلش هم داغه اگه آره که تبش بالاست، درجه اگه داری بذار زیربغلش ببین چقدر تب داره، شب تا صبح خیلی مراقب باشت یه تشت آب ولرم بذار کنار دستت پارچه رو با گرم بشور بذار زیر بغل و رو شکمش، شیاف هم حتما برش بذار